Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiszelabban, hogy egy szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszelabban, hogy egy szerelmi vallomás után lehet ugyan olyan a barátság mint régen, ha az egyik fél nemet mond?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet :(
2011. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem nem lehet. Vagyis nekem az a többszörös tapasztalatom, évek kellenek hozzá akkor esetleg. Bár ennél a barátomnál is tudom hogy azóta is szeret hiába telt el a vallomása óta már több év és hiába beszélünk meg mindent azóta is egyszerűen nem olyan mint régen...
2011. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
pontosan, elég rossz érzés.....:(
2011. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Soha. A legutóbbi visszautasítómat még mindig szeretem, de nem beszélgetek már vele. Nem haragszok rá, de tudom, hogy minél tovább maradnék vele kapcsolatban, annál rosszabb lenne az a tudtad, h soha nem lesz a kedvesem. A szívem szakad meg, hogy így kell cselekednem, mert tényleg hiányzik, de sajnos nincs más megoldás. Ő is tudja h mit érzek iránta, így ő sem tudta rám úgy tekinteni, mint egy haverjára a sok közül. Nekem meg pláne nem menne ez a haverság dolog. Fájdalmas dolog, de talán még mindig jobb annál, ha ezzel a barátság maszlaggal etetnénk egymást.
2011. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nem, nálam sem működött
2011. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
ha vagytok annyira jó barátok, szerintem lehet. csak idő kérdése az egész, nálam legalábbis működött
2011. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálunk még jobb barátság alakult ki, mint a srác szerelmi vallomása előtt volt.... egy év után, annyira jóba lettünk, hogy valószínűleg, mostmár én is bennelennék a dologban... szóval lehet hogy mi járni fogunk...
2011. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ez pont olyan, mint ez az örök igazság: Szex után nincs barátság.
2011. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát persze, hogy NEM!
2011. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
te melyik vagy?:)
2011. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!