Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki ajándékba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki ajándékba, ötletek? Ma van a szülinapja,16 éves lányról van szó.3 hete vagyok vele együtt. Nem tudom mi lenne túlzás, hisz olyan rég nem ismerjük egymást, de valamit azért szeretnék neki adni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
semmiképp se adj neki drága ajándékot csak 3 hete vagy vele és lehet meg se térül a befektetésed (az ágyban) szóval valami hülyeséget, kérdezz meg hasonló korú csajokat...
2010. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mások, ötletek?
2010. jún. 26. 10:53
 3/16 anonim ***** válasza:

hát,az csajtól függ picinyem,ha ismered őt,akkor tudnod kéne minek örülne a legjobban és mégsem drága :)

16/L

2010. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves 16 éves lány, 3 hete ismerem, ezért vagyok picit tanácstalan.

Ilyen téren nem tudtam még annyira megismerni, hogy tudjam mire vágyna.

2010. jún. 26. 11:02
 5/16 anonim ***** válasza:
megint a 16 éves lány vagyok: hááát,attól függ h milyen a csaj? olyan lányos inkább? szereti a ruhákat? karkötőket? vagy milyen zenét hallgat? töltsd le pl a kedvenc bandája cd-jét (ha még nincs meg neki persze),meg melléje vmi csoki vagy egy szál virág esetleg.ha a lány szeret,lényegében tökmind1 h mit vennél neki mindennek örül ami tőled van,ilyenek vagyunk ;)
2010. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Zenéből megvan neki minden, karkötőket nem nagyon szokott hordani.

Ha valami plüss állatot veszek amire rá van írva, hogy I Love you, vagy valami ilyesmi? Azt nem vennétek túlzásnak?

2010. jún. 26. 11:25
 7/16 anonim ***** válasza:
De az még túlzás. Vegyél neki virágot és egy doboz bonbont. Vagy csak az egyiket, csak a másikat. Vagy vegyél neki virágot és vidd el egy cukrászdába, egyetek egy-egy szelet tortát. Esetleg kérheted, hogy az ő torta szeletébe tegyenek bele egy szál gyertyát. Három hét után felesleges maradandót adni. Ráadásul ömlengős love feliratú holmik pedig hát... korai.
2010. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
meg ne probálj neki plüssöt venni főleg ne olyan feliratosat :D az olyan olcsó kis trükk XD vidd el vhova pontosan :)
2010. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

egy szál virág, nem kell rózsának lenni, pl liliom.

És egy kis desszert. :)

Tökéletesen elég!!!

26/L

2010. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. jún. 26. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!