Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Harmadik fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Harmadik fél a kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég nehéz helyzetbe kerültem, és fogalmam sincs, mit tegyek. Előre kérek mindenkit, ne ítélkezzen! A párommal 5 éve vagyunk együtt. Ebből kb egy éve kezdődött egy hullám, ami mára elég nagy lett. Kezdjük azzal, hogy 2,5 hónapja nem feküdtünk le. Előtte is kb havi egy alkalomra csökkent. Én próbálkoztam, fáradt, ez fáj, az. Próbáltam vele beszélni, azt mondta, sok a munka, ennyi. Úgy érzem, nem foglalkozik velem valami sokat és nem mutatja ki a szeretetet. Próbáltam vele nem egyszer beszélni, mindig azt mondja, megváltozik és ígéri, más lesz. Igazából a történet másik szála az, hogy van egy kollegám, akivel mindig nagyon jóban voltunk, szeptember elején úgy alakult, hogy együtt ittunk. Akkor bevallottuk egymásnak, hogy valami van köztünk. Megbeszéltük, hogy nem kezdünk bele olyan dologba, amibe nem kéne, de nem így lett. Eleinte csak csókolóztunk, találkoztunk,mára kb rosszul érezzük magunkat, ha nem vagyunk együtt. Teljesen más minden, ha átmegyek, 2-3x lefekszünk, nőnek érzem magam mellette. Kimutatja az érzéseit, mindig meglep egy csokival, egy rózsával stb. Tudom nagyon jól, hogy ez a helyzet egyáltalán nem normális és higyjétek el, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen velem előfordulhat. Kétszer is otthagytak más nő miatt, szóval tudom jól, milyen a másik oldalon állni... én sem így terveztem, de eljutottam arra a szintre, hogy nem bírom ezt az állapotot lelkileg és valamit lépnem kéne. 26 éves vagyok. Lassan családot szeretnék, a párom még csak el sem jegyzett 5 év után, pedig egy éve együtt élünk és ő is már 30 éves. Fogalmam sincs, merjek-e új életet kezdeni a kollégàmmal vagy inkàbb legyek minden erőmön azon, hogy a régi kapcsolatot megmentsem? Nem akarom ezt tovább folytatni. A kollegám is egy nagyon jó ember és egy teljes embert érdemel, nem egy felet, a párommal meg nem vagyok fer.
2018. nov. 20. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad más,mint a szakítás
2018. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem vagy fair a pároddal. Neked kellene eldöntened mit is szeretnél, de:

Figyi az elején minden kapcsolat új és izgalmas és sok a szex, meg az odafigyelés, persze hogy izgalmasabb most az új kapcsolatban minden. Ha váltassz akkor 5 év múlva a mostani új pasival is unalmassá válnak a dolgok akkor majd őt is megcsalod?

Döntsd el mit akarsz, ne tarts 2 vasat a tűzben. Ha ennyire nem kötnek már érzelmek a jelenlegi pároshoz, hogy simán képes vagy bűntudat nélkül mással lenni akkor hagyd el. Így csak az idejét vesztegeted miközben ha nem lennél neki is lenne esélye egy boldogabb párkapcsolatra. Válassz, neked kellene tudnod mit is akarsz igazán.

2018. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy elégedett a jelenlegivel akkor változtass. Kockázat nélkül nincs nyereség.

Sose bírtam az olyan embereket akik sopánkodnak a helyzetük miatt de nem tesznek érte semmit hogy változzon, és nem mernek kockéztatni.


A változásmindig előrébb visz, akkor is ha eleinte megoldandó problémákkal jár.

2018. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

kedves utolsó én akiket még jobban utálok akik gerinctelenek másokon piócáskodva felkapaszkodva akarnak változtatni...

Az ilyennek mint a kedves kérdező a blét kitaposnám...Ha rossz volt már egy jó ideje a kapcsolat miért maradt benne egyáltalán???Ezt sosem fogom megérteni ha nő ha férfi ,hogy egy nem jó házasság és gyerek nélküli kapcsolatban mégis miért maradnak együtt??Remélem kedves kérdező a kamra vissza köszön majd és mész még párszor a levesbe.

2018. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

A mostani kapcsolatodban az tart benne, hogy arra vársz, mikor kér meg. De gondold át, hogy tényleg életed végéig egy ilyen kapcsolatban akarsz vergődni, ahol nincs gyengédség (se)? Semmi se lesz jobb, ha feleségül vesz, csak lesz egy gyűrűd. A gyerek a jó kapcsolatokat is megrengeti. A tietek darabokra hullana már a terhesség alatt. Válás, gyerekelhelyezés, gy.tartás, kínlódás egyedül.

Komolyan erre vàgysz?

Ráadásul 2,5 éve tart a vergődés. Erre kérje meg a kezed? Nem fogja, eszébe sincs.

Ezt a kapcsolatot ideje lezárni.

Hogy az újjal mi lesz, meddig tart, és hova fejlődik, azt előre senki se tudja.

26 évesen nem kell ennyire elkapkodni a gyermekvállalást, hogy az se érdekel, kivel, és nem bánod, ha egyedül kell felnevelni.

2018. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaza van #4-nek. A kapcsolatot akkor kellett volna mentegetni, mikor elkezdett hullámzani. Mostmár hova?

Aztán ha akkor nem tudtok javítani rajta, akkor szépen elköszöntök egymástól. Ezt én sem értem meg, hogy egy nem működő sz.r kapcsolatot minek erőltetni? És amikor már hónapok óta viszonyt folytatsz, még akkor is vergődsz hogy jaj mi legyen... Miért????

Tipikus kapcsolatfüggő liba vagy, aki még ilyenkor sem mer átkapaszkodni, mert jaj mi lesz ha nem jön össze, és egyedül maradok....jaj mi lesz velem...

Inkább vergődsz a langyos f.sban, nehogy kicsit is egyedül kelljen lenni. Szánalmas.

A kapcsolatodat egyértelműen le kell zárni, totál semmi értelme. Nem működik, nem szereted. Aztán az új vagy összejön vagy nem. Tök mindegy ebből a szempontból, mert a jelenleginek semmi kövője nincsen.

2018. nov. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben voltam néhány hónapja.

Arról nem írtál, hogy a pároddal amugy milyenek vagytok együtt. Azon kívül, hogy nincs szex, jó pár vagytok? Hogy oldjatok meg a problémákat, a mindennapi nehézségeket?

A mi kapcsolatunk is ellaposodott, havi egy szex volt, bár két gyerek és hajnali kelés mellett nem nehéz ennyire leredeukálni. Aztán jött egy ferfi az életembe, aki udvarolt, bókolt, nyomult, dicsért, igazán nőnek éreztem magam, míg otthon egy simogatás nem sok, annyi sem volt már. Ellenben a férjemmel iszonyatisan jo pár vagyunk. Nagyon sok nehézséget sodort élénk az elet és egymásba kapaszkodva álltunk fel mindig a szarkupac tetejére, szóval tudom, hogy ezt nem érdemes feladni semmi kecsegtető új pasiért. Az egyik válaszoló nagyon jól írta, hogy az új mindog izgalmas, de nagyon valoszinu6, hogy 5 év múlva vele is ott tartasz majd, mint a mostanival. Mert minden kapcsolaton dolgozni kell. Én nyustoltem a ferjem, hogy szeretgessen, hordozzon kicsit a tenyerén, dicserjen, mint én őt. Nem nagyon használt. Pedig megpenditettem többször is, hogy van csábítás, de nem érezte veszélyben a helyét. Aztán mikor kiderült, hogy a csábítás valódi, ossze kapta magát, azota napi szex, olelgetes, csókok, az ágyban egy isten. Szóval ne add még fel.

2018. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakíts. A jelenlegi kapcsolatodnak semmi értelme már. A másikkal még működhet.
2018. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7


Ez tök jó, a te példád, csak ne hasonlítsuk már össze a kérdezőjével. Itt qrvára nem dolgoznak rajta, másrészt nem hogy nem házasok, de 5 év alatt eljegyzés sem volt.


Miből gondolod, hogy egyáltalán a kérdező párja tervez vele megállapodni, vagy csak el van a langyos fosban?

Ad 2 itt unalomból nincs szex, egyszerűen kihűlt. Barátként lehet remekül működnek, de ha nincs gyerek, akkor még van lehetősége időben lépni.

Ad3 a kérdező viszonyt fojtat könyörgöm egy másik pasival jár össze dugni. Ez hol jelent olyat, hogy a kapcsolatán dolgozik ő is??


Ez már úgy ahogy van, egy darab xar, nem kapcsolat, csak még egyikőtök sem mondja ki.

N

2018. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!