Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Egyik pillanatról a másikra elmúlt minden :| (LENT! )

Figyelt kérdés

Ez egy elég hosszú történet, szóval csak az olvassa végig, aki tényleg segíteni szeretne/tud :)



Van 2 fiú.


-Az egyiket már 4 éve ismerem, de 'csak 2 éve vagyunk jóba. A két év alatt egyre közelebb kerültünk egymáshoz, de nem történt semmi köztünk, szóval nem úgy kell érteni! Csak a barátságunk egyre erősebb lett stb! Mind a ketten bejövünk egymásnak, de még! nem történt semmi köztünk. Olyan dolgokat meg tudok vele beszélni, amit lánnyal sem nagyon. Megért, kedves, de egyben jófej és vicces is ! Vigyáz rám, félt, és óv a vészélyes dolgoktól/helyzetttől! Sokat bókol.Mindíg azt mondja, hogy tőle ez már nagy szó (ha valami szépet mondd) , mert nem nagyon szokott lányoknak udvarolgatni.


-A másik fiút, lassan 7 hónapja ismerem. Amikor harmadszorra találkoztunk, össze is jöttünk! De nem nagyon lett folytatása,mert úgy éreztük, hogy nem tudnánk sokat találkozni. Ő kifejezetten aza típusú fiú, akiért a lányok oda-vissza vannak. Kedves, jófej, de néha nagyképű (mértékkel).Ő is folyton bókolgat, de vele nem annyira erős a kapcsolatom (mint a másik fiúval) sem barátilag, sem máshogy! De lehet, hogy azért mert csak 7 hónapja ismerem.


És a történet :) :

Nem rég megint találkoztam a fiúval (akit 7 hónapja ismerek), és ismét összejöttünk. Úgy éreztem, hogy nekem Ő kell, folyton rá gondoltam. De viszont, amikor elment, már semmit nem éreztem iránta. Komolyan! Egyik pillanatról amásikra elmúlt minden érzésem iránta! Tudom különös(legalább szerintem)...Mert hisz akiért eddig oda voltam, már semmit nem érzek iránta! De azért még most is helyesnek aranyosnak találom, de ennyi.

És hát a másik fiú. Mostanába meg folyton ő jár az eszembe. Hívogat mostanába, és mondja, hogy látni szeretne. Egyre kedvesebb aranyosabb! De félek, hogy ha összejönnék vele, iránta is minden érezelm eltünne. Igazából magam sem tudom, hogy mit szeretnék. A fiút (akit 7 hónapja ismerek) ismerik a szüleim is, nagyon szimpatikus volt nekik.De neki úgy nem igazán ismerem a baráti körét, meg semmit!

Viszont a másik fiúnak, az összes barátját ismerem. Tesójával is nagyon jó viszonyba vagyok. Viszont szüleit nem ismerem, és ő se az enyémet..


Mit tegyek? Melyik fiút válasszam? Lehet, hogy azért múltak el a fiú iránt az érzéseim, mert közbe a másirka gondolok folyamatosan???

Vagy még is vele kellene megpróbálnom, hátha vissza térnek az érzések??. De én a másikat mintha jobban 'akarnám' már :/ ..

Vagy ne gondolkodjak, csak bízzam a sorsra???



[tudom kicsit értelmetlen az egész, de aki szeretné, annak le írhatom érthetőbben is]


2010. jún. 26. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

ha jobban akarnád azt, akivel 2 éve vagy jóban, akkor azzal próbáld meg. de ezt nagyon alaposan mérlegeld, mert mint mondtad nagyon sok a közös pont az életetekben. ha valamelyikőtök nem gondolja eléggé komolyan a kapcsolatot, vagy időközben megváltoztok és csúnyán váltok el az nagyon kellemetlen lesz és rengeteg konfliktust fog okozni.

a másik srác sztem alapból felejtős, ha nem kötődsz igazán hozzá, függetlenül attól, hogy összejössz e a korábban említettel vagy sem.

2010. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Hát, igen ezek a szerelmi ügyek borzasztó bonyolultak tudnak lenni. Habár szerintem már Te magad is megválaszoltad a kérdésedet az utolsó sorokban : "De én a másikat mintha jobban 'akarnám' már :/ .. "

Ülj le és gondolod végig melyikkel milyen kapcsolatban vagy. Azt írtad, hogy a 7 hónapos sráccal azért szakítottatok először mert nem tudtatok eleget találkozni. Tudod az újramelegített étel nem a legjobb, ahogy az újrakezdett kapcsolatok sem. Az nem megoldás, hogy összejöttök, majd szakítotok, és újra összejöttök és stb.Azt írtad a 7hónapos srácért csak akkor vagy oda amikor vele vagy, legalábbis nekem ez jött le.Ez pedig csak annyit tesz, hogy leginkább csak vonzódsz iránta, mint fiú iránt és nem mint társ iránt. Remélem érthető.

A másik, a 2 éves fiú pedig ahogy leírtad, szinte a lelki társad. Gondolj abba bele, hogy ha összejössz a 2 évessel valószínű ugyanígy jóban lesztek barátilag is és ráadásul minden esély megvan rá hogy szerelmesek legyetek. Márpedig akivel ilyen jóban vagy és még be is jön, és még találkozni is tudtok rendesen , azzal valószínű egy teljes, rendes kapcsolatod lehet.

Én, ha őszinte akarok lenni a 2 éves srácot ajánlanám, bár neked kell döntened. De gondold át azt is , hogyha összejöttök a 2 évessel, onnan nincs visszaút. Ugyanolyan már nem lesz a barátságotok. Férfi- nő barátság nincs. Előbb utóbb az egyik fél mindig többet érez a másik iránt.

De hogy ne ijesszen meg ez a tény, mondok egy példát.

1 éve ismertem egy srácot, egy suliba jártunk, de aztán elváltak útjaink. Tartottuk a kapcsolatot és egyre erősödött a barátságunk.Rengeteget beszélgettünk és sokat találkoztunk. Olyanokat is elmondhattam neki, amit egy lánynak nem. Aztán egyik nap, mikor filmeztünk megcsókolt. Hadd ne mondjam, hogy megijedtem. Nem akartam kockáztatni a barátságunkat, de a csók után úgy sem lett volna ugyanolyan, így belementem, hogy járjunk. Azóta több mint 1 éve vagyunk együtt boldog szerelemben :)

Remélem értetted a történetem lényegét.

Ha valami nem világos, vagy szeretnél dumálni, csak írj privátban.

Sok sikert a döntéshez.Puszi : Rainy.

2010. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! Jó érzés látni, hogy ti értitek a 'problémámat' és próbáltok segíteni.


Igen egyébként, lehet hogy a 2 évessel lenne a legjobb megpróbálni, de mivan akkor, ha nem is akar semmit, csak nekem tűnik úgy? Oké, lehet ez hülyeség, de a fiúknál.. kitudja hogy van ez :/

2010. jún. 26. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért szerintem elég valószínű, hogy mit akarhat. De ha bizonytalan vagy, próbálj meg Te is flörtölgetni vele és ha nem zárkózik el akkor hajrá ! :)
2010. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt válaszd. ;)


20F

2010. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor megpróbálom éreztetni vele, hogy én is vágyom többre :)

Köszönöm a segítségeteket :) Igazán aranyosak vagytok!

2010. jún. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!