Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3év után szakitott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3év után szakitott a barátnőm egyiknapról a másikra,2 hete történt, azóta új pasija van, ez már halott ügy?

Figyelt kérdés

azt mondta tesómnak (mert vele szóba áll csak velem nem) hogy az új pasi nem egy adonisz de a személyiségét szereti.

állítólag nekem is csak a személyiségemet szerette, de elmúlt a szikra..próbálok vele beszélgetni de nem nagyon áll szóba velem, úgy viselkedik mintha megcsaltam volna, pedig még össze se vesztünk..

Gondoltam hogyha eltudom érni hogy legalább szóba álljon vele akkor elkezdek beszélgetni vele és akkor késöbb talán bármi lehet még újból


2011. nov. 24. 10:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
pfff aki 3 ev utan igy kepes teged elhagyni es 2 het utan mas pasival ossze jonni még is mit varsz az ilyen embertol??felejtsd el ezt a hulye kur.vat....komolyan
2011. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból mondom, hogy a hapsi nem két hét után lett meg neki, hanem már veled párhuzamosan megvolt neki és miatta szakított Veled.
2011. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

igy igy ahogy a 10:48-as mondja....

szerintem is mar regebb ota ott van a kepben...szoval pluszban meg szerintem meg is csalt ha azt vesszuk...

2011. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

A volt nőd gyerekes. 3 év után így szakítani... Röhejes... Még cska a szemedbe sem mondta meg miért szakít??! Szánalmas! Te meg ne koslass utánna b@szod. Szarj a fejére magasról. Keress másik csajt.

Ő vetett véget ennek a kapcsolatnak, nincs értelme visszasírni, nem leszel tőle jobb a szemében, sőt...



21F

2011. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

facebookon október eleje óta beszélgettek.. ezt tudom ezért féltékeny is voltam, de csak kúltúrált módon és állitólag ebből lett elege.. ezért lett vége.. és szóba se áll velem azóta.. nevetséges

biztos vagyok benne h a srácnak köze van a dologhoz.


de más lányoktól folyton azt hallom h majd úgyis megbánja a barátnőm h elhagyott érte mert az a gyerek egy tapló, nem tiszteli a nőket

2011. nov. 24. 10:50
 6/23 A kérdező kommentje:

köszi.

tényleg elkéne felejtenem, csak most még nehezen megy.. nagyon hiányzik.. pedig tudom h ez egy szemétség volt amit csinált.. ráadásul mindezt telefonon közölte velem

2011. nov. 24. 10:52
 7/23 anonim ***** válasza:

hidd el kerdezo hogy az a srac mar megvolt neki elotte is....ez tuti..altalaban azok lepnek le ilyen egyszeruen és azok rugnak fel így egy kapcsolatot ilyen konnyen...

az hogy te akkor lattad a facebookon az egy dolog,de azt nem tudhatod hogy mikor es hol talalkaoztak elosszor...lehet hogy eddig csak leplezte es titkolta a dolgot es most ugy dontott hogy nem erdekli es nem fog titkolozni...ennyi...fogadd el hogy atlettel basz.va

2011. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, ha ilyet megcsinált akkor tedd össze a kezed hogy megszabadultál tőle. Ez nem normális viselkedés, ilyet a buta agyatlan ribancok csinálnak.

3 év után annyira sem tisztel hogy elmondja hogy mi volt a szakítás oka (a pasi, ez egyértelmű), mert tudja hogy szégyen amit tett.

Ne foglalkozz vele, nem érdemel meg téged, ennél bárhol találsz jobbat.

2011. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

igazatok van. de ennyire félre ismertem volna őt?

amikor megismertem, tök normális aranyos lánynak ismertem meg.. jó, sokszor gyerekes volt ezt elismerem :)


de amikor összejöttünk ő 16 éves volt én 18.. most 19 éves a csaj de sokszor még mindig gyerekesen viselkedik, gondolom rátesz egy lapáttal az hogy koleszos és itt nagyon gyökér, gyerekes emberek vannak a koleszban

2011. nov. 24. 11:00
 10/23 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz és az sem kizárt, hogy fizikailag is megcsalt már téged jóval a szakítás előtt. Az tuti, hogy már régebben el akart hagyni téged csak előtte bebiztosította magát.
2011. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!