Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban csak az első szexig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak az első szexig tart az áhított nő varázsa?

Figyelt kérdés
Mi játszódik le ilyenkor a férfiakban?
2018. nov. 24. 17:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Piros masnit viselnek a homlokukba hulló hajtincsecskén.
2018. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem torvenyszeru mindenkinel. Nekem jelenleg szexkapcsolatom van egy ferfivel, parkapcsolatra nem vagyom mert az elozo szakitasom miatt meg nem tudnek bizni senkiben, igy nem is eroltetem. O kezdemenyezett, en belementem. Megbeszeltuk, hogy csak szex. Regebb ota ismerjuk egymast egyebkent, kb 1 eve. Azota vagyott arra, hogy legyen koztunk ilyen jellegu kapcsolat. Vegulis aztan megkapta, de ez azota is tart. Kb 3 honapja. Tehat reszerol sem annyi volt hogy egyszer megd*gott es elmult a varazs.
2018. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
2,5 éve szexelek a barátnőmmel. Jobban kívánom mint valaha.
2018. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Még addig sem. Miután megismerem őket, bőven elég belőlük az a pár perc is, nemhogy még szexig fűzzem az agyukat. Percek alatt érdeklődésemet vesztem. Nem fog meg bennük semmi, amire bármi komolyabbat is lehetne alapozni.
2018. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ...ha egyéjszakás kalandot akar akkor igen, viszont kapcsolatban nagyon nem, sőt én alig várom a az utána lévő sok sok szexet.
2018. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%
1 hónapig inkább , de ez akkor van ha kevésbé szép avagy sosem voltál a lelki zsánere.
2018. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Akinek csak szexre kellesz, annak igen. Az más dolog, hogy nem veszed észre ezt.
2018. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aki csak szexet akart annál igen ;)
2018. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!