Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valóban nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban nagyon szerelmes voltam belé és nekem ő volt az első és egyetlen lesz még hozzá hasonló?

Figyelt kérdés
Barátom szakított velem, és kétségbe vagyok esve. ÉN még mindig oda vissza vagyok érte életem szerelme úgy érzem. Ő már nem akar tőlem semmit, kicsit hibásnak is érzem magam, de mondta hogy hagyjam békén őt. Majdnem másfél éve voltunk együtt, ő is nagyon szeretett én is őt. Csak voltak köztünk különbségek és ő a végén azt mondta hogy neki ez mégsem kell
2013. nov. 11. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most még bármennyire is hihetetlen, lesz még hasonló nagy, ha nem nagyobb szerelemben részed még.
2013. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze h lesz mèg :) szerintem sokkal jobb is!
2013. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most nyugodj meg, csillapodj le,gyógyulj a megrázkódtatásból, foglalkozz olyannal egyedül, amit szeretsz, hallgasd a kedvenc zenéidet és hagyd, hogy majd megtaláljon Téged az igazi szerelem.
2013. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen csak ez még most olyan hihetetlen
2013. nov. 11. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve nagyon szerettem egy fiút, és állíthatom, hogy ő volt az első, akit igazán szerettem. Én is pont így éreztem mint te, azt hittem többé nem fogok így érezni senki iránt. Kb. egy évig tartott, mire kiszerettem belőle, viszont a mai napig fájni tud, ha eszembe jut az egész, mert rengeteget sírtam miatta...

DE! Azóta 2 éve lassan mással vagyok, akit NAGYON szeretek! Semmiképp nem cserélném le a régi szerelmemre, és nem is mondanám, hogy a régit jobban szerettem, inkább csak máshogy, az egy kicsit más kapcsolat volt.. Viszont a jelenlegi barátommal nagyon jól megvagyunk, és nagyon hosszú távra tervezünk! Ezt álmomban sem gondoltam volna, hogy boldog leszek végre egy kapcsolatban (amúgyis szerencsétlen voltam pasik terén..),de most mégis itt vagyok boldogan :) Szóval hidd el, hogy EL FOG MÚLNI ez a fájdalom!

2013. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm reménykedek mert sokan mondták ezt, csak nagyon nagy fájdalmat érzek jelenleg és nem tudom mennyi idő még elmúlik. Ő mindenhonnan letörült letiltott stb... egyszer hívtam akkor is bunkó volt és nem érdekelte mi van velem
2013. nov. 11. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
én szépen át lettem verve, elhitette,hogy mennyire szeret,valójában csak játszott, állítása szerint csak azt mondta (és tette) amit hallani akartam...én meg szerelmes voltam.rossz, de hidd el,nekem is és neked is jönni fog más.:) akit nagyon fogsz szeretni és ő is téged.
2013. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és utolsó te hogy dolgoztad ezt fel? Sokáig voltatok együtt? amúgy köszi hogy írtál:)
2013. nov. 11. 11:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

életem első szerelmével picit töb, mint 1 évig voltunk együtt, majd egy veszekedés során azt mondtam, hogy "najó, hagyjuk ezt" (de csak a veszekedésre gondoltam, hogy majd másnap megbeszéljük, én minden jó lesz), erre egyből rávágta, hogy már egy ideje ő is hagyni akar, és itt esett le, hogy tényleg komolyan gondolja...

végül ez a mondat jött ki a száján: "Bírtalak, de soha nem voltam szerelmes beléd. De sokat segítettél: sikerült elfelejtenem a Bogit."-és összetörtem :( képes volt 7 hónapig várni rám mielőtt lefeküdtünk, tudta, hogy szerelmes vagyok, és ilyet vág a fejemhez? ráadásul 2 hónap múlva még mindig miatta sírtam, és felhívott, hogy meggondolta magát, és bármikor visszamehetek hozzá... nem mentem, azóta nem beszéltünk, és nem bántam meg

nagyon kivoltam, és 1 évig rá se néztem fiúkra, mindenkit csak taszítottam magamtól, tényleg feladtam, hogy valaha boldog legyek, pedig csak 17 voltam

most meg 4 hónapja egy olyan sráccal vagyok, akit még jobban tudok szeretni, pedig nem hittem, hogy valaha lesz ilyen

annyira hihetetlenül jó érzés :)


szerintem hagyj egy kis időt magadnak, ne talélkozz, és ne beszélj vele... csak ezt tudom ajánlani, mindenkinek más az az időtartam, amíg ezt fel tudja dolgozni :(


19/L

2013. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kb 9 hónapig. friss a dolog egyébként, még feldolgozás alatt áll.:D de optimista ember vagyok,meg amúgy is olyan sokszor sirtam már miatta,annyira elvakultan szerettem,hogy hihetetlen.és tudta és csak használt.de ez van,tapasztalat,tanulság.legközelebb jobban odafigyelek kit engedek közel magamhoz.

ő meg...:) igyekszem nem utálni,nem haragudni,sem rá (se magamra,hogy ilyen hü.ye voltam...)azzal csak magamnak ártok.egyszerűen elfoglalom magam,azokkal foglalkozok akik tényleg szeretnek stb.

aztán bízom a legjobbakban, tudom,hogy azért vannak rendes pasik is.

2013. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!