Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jó semmi a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó semmi a páromnak amit csinálok?

Figyelt kérdés
A legapróbb dolgokba is beleköt hogy ne így hanem úgy csináljam, még akkor is ha ahogy én csinálom, az nem rossz, csak nem úgy van ahogy ő megszokta. Vagy bármi másban ha nem úgy csinálok valamit ahogy ő elgondolta, akkor szóvá teszi és ha megvédem magam, akkor azt is megmagyarázza hogy én rosszul gondolom. Nekem teljesen mindegy hogy ő mit hogy csinál, elfogadom, de nálam meg szinte mindig rossz valami, és hiába kis apróságok, egy idő után összejön és elegem van. Még az is baj hogy ha én az anyám műtétje előtti napon egy órát bent szeretnék lenni vele, ezt is szóvá teszi hogy miért nem elég pár szót váltani vele, úgy sem tudok sokat segíteni. Vagy ha pl szállunk ki a liftből és ő megy ki elsőnek, és megy tovább, aztán valaki előttem száll ki én meg csak utána, akkor hogy miért maradok le.. mondom mert egy egész embertömeg állt közénk. Erre hogy én miért nem álltam akkor mellé, de ő meg miért nem várt meg kint ha már így alakult.. csak írtam pár példát. Persze én is engedhetnék, eleinte engedtem is de mostanában hamar besokallok és nem ért meg, mindig megmagyarázza, de ha én védem meg az igazam akkor úgy nem jó, aztán ha felidegesít, felhúzza az orrát és megsértődik. Eleinte én közeledtem hozzá ezek után de hülyén jön ki ha kiállok az igazamért, aztán meg "meghunyászkodok" nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet.
2018. nov. 26. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Kuka...vannak nála ezerszer normálisabb pasik...feleslegesen pocsékolod rá az idődet.
2018. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez attól függ, hogy milyen régóta vagytok együtt, és milyen régóta csinálja azt, hogy minden értelmetlen apróságba beleköt.


Ha már sok-sok éve együtt vagytok, és ez az utóbbi időben szaporodott meg, erősödött fel, akkor az egy elég rossz előjel. Ha még viszonylag friss a kapcsolat, akkor talán nem olyan nagy a baj.


Ha megírod kb. mióta vagytok együtt és mióta megy ez a mindenbe belekötés, írok bővebben.

2018. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-es: Nem biztos, hogy pasi. Én mindkét felállásban láttam már hasonlót.
2018. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaz...de a lényeg ugyanaz!
2018. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném ezt a dolgot. Ha ez meg x idő után mi lesz 10 év múlva?
2018. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fish1 ***** válasza:
75%

Volt ilyen ember az én életemben is. Mindkettőnek az volt a célja ezzel, hogy irányítson meg hogy úgy érezze, hatalma van fölöttem. Olyan is van, aki energiavámpír és ilyen marhaságokkal akarja magára terelni a figyelmet.

Sokat kezdeni nem tudsz vele, hiába oltod le, a sértődés után ugyanúgy folytatja.

Szerintem nem érdemes egy ilyen emberre időt pazarolni.

2018. nov. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Novemberben voltunk két évesek, de már kb egy éve ez megy, van amikor jobb, van amikor rosszabb de inkább rosszabb és mindig az van hogy csak én vagyok a hibás.
2018. nov. 27. 06:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ilyet ott kell hagyni végleg,aztán kötözködjön magával.
2018. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

2-es vagyok, köszi az infókat. Azt írod két éve vagytok együtt, és kb. egy éve van ez. Szerintem az a helyzet, hogy egy évig tartott nála az a bizonyos rózsaszín köd, míg a másik tökéletes, amíg nem vesszük észre annak egyetlen hibáját sem, csak a pozitívumokat. Viszont ahogy eloszlott a rózsaszín köd, meglátta a valóságot, miszerint ti nem illetek össze, ő pedig már nem szeret téged vagy igazából sose szeretett, csak eddig a hormonok elhitették vele az ellenkezőjét.


Ilyen értelmetlen apróság miatt csak akkor szokták rendszeresen, megállás nélkül piszkálni a másikat, ha már nem szeretik. Szerintem ahhoz túl gyáva, hogy bevallja, már nem szeret. Lehet még saját magának sem meri bevallani. Nem kell ezt szándékosnak felfogni, ez tudatalatti viselkedés, amolyan önvédelmi mechanizmus, amivel szép lassan eltávolít magától, mert nem érzi jól magát veled.


Én se vagyok mindenható, hogy ilyen kevés információból megmondjam a tutit, csak egy lehetőséget vázoltam fel. Üljetek le, beszéljétek meg ezt a problémát, és nektek kell érezni, eldönteni, hogy ezen tud-e változtatni vagy egyáltalán értelmes-e folytatnotok vagy még most váljatok külön békében, mielőtt teljesen kicsináljátok egymást.


(Ha sokkal több ideje lettetek volna együtt, pl 8-10 éve, és ez egy új dolog, akkor inkább arra gyanakodtam volna, hogy van valakije. Ha meg már a kezdetektől fogva ez lett volna, akkor meg arra, amit többen is írtak, hogy ilyen a személyisége, ennyire rugalmatlan, ennyire nem tud elfogadni másokat.)

2018. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazság szerint pár hete már volt egy akkora balhénk hogy aztán leültünk és megpróbáltuk megbeszélni, elmondtam hogy mi bánt, akkor úgy tűnt hogy érti de aztán minden folytatódott tovább, ráadásul mostanában olyan problémáim vannak amik velem kapcsolatosak de nem tehetek róluk, és azért is folyton duzzog és rossz érzést kelt bennem. Néha úgy érzem hogy lehet én vagyok tényleg ennyire rossz.
2018. nov. 27. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!