Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Páromnak karácsonyi ajándékot...

Páromnak karácsonyi ajándékot csinálok. Miket írjak rá?

Figyelt kérdés

Párom 27 én 26 vagyok. Azt találtam ki, hogy egy kis "kuponfüzet" szerűséget csinálok neki, amiket nálam beválthat amikor szeretné csak nem tudom miket írjak bele.

A szex az természetes, hogy beleírom :) :) csak ezzel is annyi a probléma, hogy én többször szeretném mint ő :)

Miket írjak bele?

Remélem jó ötletekkel bombáztok :)


Köszi előre is!

Andi


2012. dec. 6. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Masszázs, kedvenc ételének megfőzése, esti Tv műsort ő választja ki
2012. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvégzed helyette az ő házimunkáját, elmentek a kedvenc szórakozóhelyére/kocsmájába, leküldhet sörért ha elfogyott:), megsütöd a kedvenc sütijét, megnézel vele egy meccset stb...
2012. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

-előadhatja egy olyan kivánságát szex terén amit eddig nem mert

-nem hisztizel azért amit mondani fog kupon

-szabad este a haverokkal kupon

-masszázs

-

2012. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

masszázst nem szereti, szüleimmel lakunk apum szakács volt de már nyugdíjas és kisajátítja magának a konyhát.

sztiptíz nem az én világom sajna nincs annyi önbizalmam.


26 évesen igenis kreatív vagyok mivel nem vásárolt ajándékot veszek neki hanem saját kezűleg.


Ötleteket szeretnék nem kioktatást.

köszönöm

2012. dec. 6. 16:28
 5/13 A kérdező kommentje:

reggel 7kor megy dolgozni este 8ra ér haza. neki nincs házimunkája.

tv-t is este úgy nézzük amit ő szeret. nem szoktunk eljárni szórakozni sajna nem telik rá, és itthon se sörözik. nem is bírja az alkoholt.

2012. dec. 6. 16:30
 6/13 A kérdező kommentje:

nem szoktam hisztizni semmiért. mindent megbeszélünk és közös nevezőre jutunk mindig hiszti veszekedés nélkül.

közös élet közös döntés mindenben.

2012. dec. 6. 16:32
 7/13 A kérdező kommentje:
nem kritizálom, csak ha nem jó akkor leírom, hátha valaki mást tud írni
2012. dec. 6. 16:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Palcsinta, szex, palacsinta, szex, palacsinta, szex... és igy tovább jó sok kupont. Szerintem ennyi elég egy életre.
2012. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
anál, orál
2012. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint semmit nem szeret, semmit nem csinálsz, semmit nem csinál, semmit nem csináltok. Így elég nehéz ötletet adni, nyilván ezért jutott neked is egyedül a szex eszedbe.
2012. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!