Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ezt elhinnéd?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk sokáig,aztán szakítottunk nem kimondva,olyan sehogyan sem,csak vége lett.Volt 3 nővel utánam,akik folyamatosan ott aludtak nála.A nők is ugyanúgy ittak,drogoztak mint az exem mikor kettesben voltak,szóval ilyesmi szőrűeket talált be.Nem érdekel mit csináltak mikor kettesben voltak,de most exem állítja hogy szeretne velem kibékülni,beszéljük meg.Rákérdeztem csak úgy,na és milyen volt a szex.Azt állítja hogy neki nem állt fel,nem kívánta őket,csak ő elégítette ki őket.Ezzel lehet azt gondolta szépít a témán,de pont ellenkezőleg,mert belegondoltam hogy ha mind a 3-at kinyalta,mit is akar ez tőlem ,hülyének néz ? Nem hiszem el hogy nem állt fel neki,tök mindegy iszik vagy nem,mikor mindig áll neki,plusz egyszer valaki mondta nekem aki a lakásban volt pont,hogy marha nagy zajt csaptak.Tehát tuti hogy még ebben is hazudik.Nem mintha ezek után lényeges lenne,de minek kell hazudni ? Minek akarna visszajönni,ha ott vannak a nők,akik ugranak neki ? Persze,mert ezek nem alkalmasak párkapcsolatra,de ilyen hazugságot még nem értem :)
2018. dec. 1. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Ahhoz képest, hogy nem érdekel, hogy mit csinált az exed a csajokkal, elég részletesen ismered a helyzetet, az ismeretlen részekre meg rákérdezel.



Persze, gyere újra össze vele, a kérdésed alapján te is, és a pasi is egy főnyeremény.

2018. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha engem valami abszolut nem erdekel, nem irok ki rola kerdest gykra. Szanalmas vagy, neki valo.
2018. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak a szex rész fontos, az ittak, drogoztak rendben van?
2018. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Te hiszel a mikulásban??

szóval kérdés, hogy mennyi eszed van...

2018. dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Szóval az nem baj, hogy drogozik meg iszik, de az már durva, hogy kinyalt néhány csajt utánad. Ééérdekes :D
2018. dec. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23%
Állítólag a nőknek nem a rosszfiúk kellenek. Állítólag...
2018. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy a pasi már félig impotens a drogtol és a piától, nem rosszfiúság, hanem szánalmas looserség
2018. dec. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Hát én ezt nem hinném el. Bár nyilván még érzelmileg kötődsz hozzá, azért foglalkoztatnak a miértek, de megpróbálnám elengedni, ebből jól nem lehet kijönni szerintem..


A kommentelőknek pedig gratulálok, hogy csak úgy képesek egy kérdésre válaszolni, hogy szanaszéjjel oltják szerencsétlen kérdezőt.

2018. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Csak azokat a kérdezőket oltják, akik FELNŐTT kapcsolat rovat címszó alatt szánalmas, gyerekes vergődést zavarnak le.
2018. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En bíztos,hogy nem fogadám vissza
2018. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!