Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hiszi el a srác, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el a srác, hogy tényleg szeretem Őt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal. Nem az a jó pasi típus (legalábbis a mai divat szerint), de nagyon kedves, aranyos, én nagyon megszerettem Őt! Ő viszont meg van róla győződve, hogy igazából csak szánalomból vagyok vele, és nyomoréknak is nevezte magát! Egyszerűen nem akarja elhinni, hogy én tényleg szeretem Őt! Mostanra már bele is fáradtam ebbe és már 1 hónapja nem is beszélünk, gondoltam adok neki időt! Az a borzasztó, hogy olyan csajok után kapaszkodik, akik tényleg gúnyt űznek belőle a háta mögött, és bennem nem bízik, aki viszont tényleg őszintén szeretné Őt! Mit tehetnék??
2018. dec. 7. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, az a borzasztó hogy meg az ilyen ket lábon járó céltablák is talalnak valakit.. komolyan ilyenkor szánalmasnak érzem magam
2018. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Cselekedj úgy, hogy úgy érezze. A szavaknak nincs súlyuk.
2018. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmit, jol teszed, hogy nem beszelsz mar vele. Nem kell az ilyen lelki nyomorekokat kenyszeresen megmenteni meg bizonygatni nekik a hulyesegeiket.
2018. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az a borzasztó, hogy olyan csajok után kapaszkodik, akik tényleg gúnyt űznek "


És hogy is tervezel bizonyítani, ha nem is tetszel neki? Nem érdekli, mit csinálsz... Keress mást a saját érdekedben.

2018. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
56%
#3: Ne is. Inkább jöjjön össze egy disszociatív, bipoláris személyiségzavarban, és/vagy erotomániás delúzióban szenvedő, nagyképű, nagypofájú, nárcisztikus, manipulatív bivallyal.
2018. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
5: Szerinted csak nyomik meg erotomániás bivalyok vannak? Ez kva jó egyébként. :D :D :D :D :D
2018. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert csak ez a ket veglet van :D. Semmilyen olyan problemam nincs amiket leirtal, de soha nem pazarolnam az idomet arra, hogy valakit onmagatol megmentsek, es masoknak sem tanacsolnam hogy ilyen emberekre pazarolja az idejet, akik a sajat lelki nyomorukra masokbol akarjak kiszipkazna a gyogymodot. Micsoda narcizmus (ismered egyaltalan a szo jelenteset? :D!
2018. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyerekek! Tudjátok-e mi az igazi szégyen? Hogy itt mindenki segíthetett volna egy jószándékú lánynak (aki be szeretné bizonyítani a világnak és kettejüknek, hogy a szerelem még mindig csodákra képes) legtöbben erre nem vagytok hajlandóak.

Pedig ugye milyen jó lenne több ilyen lány, pont ti is ilyenekre vártok, aki hisz bennetek és felépít..

A világ olyan amilyenek mi vagyunk..


Neked meg kérdező: légyszi ne add fel, és beszélj vele erről nyíltan..mondd el neki nyugodtan, hogy te mit látsz, hova vezet az útja..szerintem venni fogja a lapot,

rengeteg kommunikációt javaslok


25F

2018. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak nőben vannak olyanok, akik a rosszfiúkat szeretik.
2018. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!