Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked miért van szükséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked miért van szükséged barátnőre?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan mondják, hogy akarnak egy barátnőt, a nők többsége is azt feltételezi, hogy a pasi járni akar vele, ha érdeklődik.


Neked, mi szükséged van egy barátnőre, ki tudod fejteni, hogy miért vágysz rá?


2018. dec. 9. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
1, Egèsz èletemben egyedül èlem az èletemet, jó lenne kipróbálni, milyen az, ha van valaki mellettem; 2, Van egy dolog, ami nagyon èrdekel a nőkben, ki szeretnèm vègre próbálni (nem valami sötèt dolog); 3,A nőknek másmilyen gondolkodásuk van, mint a fèrfiaknak, tehát a kèt gondolkodásmôd adja ki az egèszet.
2018. dec. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

elég egyedi ember vagyok és ha már ketten lennénk ilyenek akkor az nyugalmat ad..


ilyen hogy takarítson, mosson, főzzön ez nem célom vele, én is megoldom magamnak..


lenne valaki aki kijavít, ez is fontos dolog..


nyilván a testi kontakt is fontos, egy közös intim tér..

2018. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Miért? Mert jó ha van barátnő a párom mellett. Nyugalmat, biztonságot ad. Na és szabadidő kellemes eltöltésére.
2018. dec. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl. (bármilyen hihetetlen) nincs szükségem barátnőre. Remekül elvagyok egyedül is. Csak azért nem fogok összejönni akárkivel, hogy 'legyen valaki', ha összejövök valakivel, az azért lesz, mert ő érdekel, és ő fontos nekem, ilyen lánnyal elég ritkán találkozom, nem véletlenül vagyok egyedül már egy ideje.


"a nők többsége is azt feltételezi, hogy a pasi járni akar vele, ha érdeklődik."


Ja, ezt én is észrevettem, rólam már elég sokszor feltételezték ezt, amikor nem is akartam semmit. Egy-egy apró bók, egy kis flört és máris azt hiszi egy csomó lány, hogy a következő lépés a jeggyűrű lesz. Elég szánalmasak lehetnek a férfitársaim, ha már a nők többsége helyből ilyen kiéhezett kapcsolatfüggőnek tekinti őket.

2018. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én sem akarok baràtnőt. Nekem tökéletesen elég, amikor néhány lányismerősömmel, akik szinglik, és akikkel kölcsönös a bizalom, összejárunk szexelni, aztán az köztünk marad. Tehát nem is értek másokat, hogy mi ez a nagy barátnösdi, na de ők tudják.
2018. dec. 9. 08:37
 6/10 A kérdező kommentje:
A korábbiaknak is köszönöm a válaszokat. Nektek annyit mondanék, hogy kívánok akkor nektek egy rendes barátnőt. 🙂
2018. dec. 9. 08:38
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Szükségem lenne egy olyan személyre az életemben akit szerethetek és aki mellett úgy érezhetem, hogy a világon vannak még csodák. Mondhatnék számtalan dolgot, hogy miért de talán a mindennapi apró dolgok teszik széppé az életet, ha úgy kell fel reggelente, hogy megölelheted azt akit szeretsz, akkor máris sokkal boldogabban indul a nap. Lehet, hogy ezek önző dolognak hangzanak és tudom, hogy nem mástól kellene várni az igazi boldogságot, de szerintem a világon a legcsodálatosabb dolog, ha melletted van egy ilyen személy és úgy kelsz fel, hogy örülsz a napnak és úgy fekszel le, hogy örülsz annak, hogy lesz holnap.


Viszont lassan úgy érzem, hogy egy lányt sem szeretnék kitenni egy olyan szörnyű alaknak, mint én.

2018. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Fontos különbség, hogy valaki társra vágyik, akivel kiegészítik egymást vagy csak a magány elől menekül.
2018. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
"Szükségem" nincs rá, de 31 évesen már szeretnék egy társat. Valódi, mély érzelmeken alapuló, szexben gazdag, "legjobb barátom vagy és mindenkinél fontosabb" szeretetteljes kapcsolatra vágyom. Mert az ember társas lény, és mert szeretnék majd családot is.
2018. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen a szex (akivel nincs ilyen, azt barátnak hívják), hogy valakit ölelhessek, csókolhassak, velem legyen, elmondhassuk egymásnak azokat amiről beszélnénk, együtt szervezhessünk programokat, jól érezzük egymást, közös jövőt tervezhessünk, szerethessük, kiegészítsük, javítsuk egymást.
2018. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!