Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik kevésbé bántó a másikna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik kevésbé bántó a másiknak? Az igazság: kis egyedül töltött időre van szükséged munkára, gondolkodni. Vagy kitalálni, hogy homoszexuális vagy, ezért már nem vágysz rá, és lealázni még emellé, és ezzel ellökni kis időre?

Figyelt kérdés
Hallottam egy ilyen sztorit, és nagyon fura, annyira egyértelmű, hogy melyik milyen számomra, de úgy látszik van aki kicsit máshogy gondolja.

2017. szept. 17. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ott valami kóros hazudozásnak kell meghúzódni a háttérben, ha valaki inkább ekkora mértékű dolgot hazudik, minthogy megmondja az igazságot, ami annyira azért nem drasztikus. A második verzió kifejezetten megalázó, sokkhatást kelt, ráadásul egy idő után nyilván kiderül, ha új partnere lesz az illetőnek, hogy igazából nem is homoszexuális, szóval semmi értelme ennek a hazugságnak.


Ebben az esetben számomra teljesen evidens, hogy a valódi igazságot kell megosztani a másikkal. Bár őszintén szólva aki ennyit nem tud elmondani a partnerének, hogy időre van szüksége, egyedül szeretne lenni, kell neki egy kis tér és gondolkodás, meg a munkájára akar koncentrálni, az valóban inkább szakítson, mert ez nem egy normális párkapcsolat.

2017. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj ezzel az egésszel, hogy az emberek annyi mindent összehazudoznak, hogy sokszor már nem lehet elhinni azt sem, ami igaz lenne (mint a farkast kiáltó gyerek esete). Pl. ha nekem egy nő azt mondaná, hogy azért nem kellek neki, mert egyedüllétre van szüksége, honnan tudhatnám, hogy őszintén mondja, vagy csak kitalált valamit, mert azt gondolja, hogy ezzel kevésbé lesz bántó az elutasítása? Vagy ha azt mondja, hogy van barátja, honnan tudhatnám, hogy tényleg így van-e? Mivel az emberek többsége szereti a könnyebb utat választani, így sosem tudhatod, ki mikor mond igazat. A megalázást viszont nem értem, szerintem egy intelligens ember úgy is meg tudja oldani az ilyen helyzetet, hogy nem teszi tönkre lelkileg a másikat. Nekem is voltak olyan eseteim, amikor a lány normálisan meg tudta mondani, hogy csak barátként néz rám, vagy hogy mással már alakul valami, ezért nem akar találkozni velem, tudomásul vettem, és azóta is beszélünk, ennyire egyszerű.
2017. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel ellökni egy kis időre? Ezzel engem maximum örökre lehetne ellökni...
2017. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy kitalálta, mert elmondta, hogy csak kitalálta, mert azt hitte ez a homo duma a lealázással kevésbé fájdalmas a másiknak, mint annyit mondani, hogy kicsit egyedül akar lenni.
2017. szept. 17. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez sem normális. Hazudozik itt össze vissza. Plusz mivel ez egy gáz hazugság amivel rossz híre mehet, még az is benne van a pakliban hogy igaz. Mi van ha nem akkor hazudott hanem később amikor elmondta hogy csak azért....közben meg minimum bi.
2017. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!