Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mi, hogy elmondtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi, hogy elmondtam, hogy zaklat a pasija és még én vagyok a "rib@ c"?

Figyelt kérdés

Megszakítottam vele minden kapcsolatot júliusban... Nem állt le. A családjának meg bekamuzott valamit rólam.


Most csütörtökön volt, hogy futottam kint a bicikliúton észrevett, kocsit cserélt, követett... Direkt az erdőben kellett hazajönnöm, mert már várt a házunk előtt és ott is dekkolt vagy 20 percig... Én direkt nem futottam tovább, hazajöttem.


Ekkor gondoltam, hogy ráírok a barátnőjére. Aki előadta, hogy nem is ismeri, nincsbis barátja, össze-vissza hazudozott. Pedig tényleg normális voltam, mondtam, h nekem is van barátom, nem azért, de már az iskolában is szó van róla, mekkora genyó a gyerek.


Azóta kint van, h kapcsolatban, meg én vagyok a "rib nc", az a szemétláda gondoltam bekamuzott valamit rólam, eddig is azt állította, hogy én hajtok rá...


Még azon gondolkozom, h valószínűleg lehet a sráccal beszéltem, vagy ott ült mellette. Mert teljesen úgy írt vissza, az ő szavai, tele helyesírási hibával.


Dehogy még én legyek kikiáltva ribinek, nonszensz


2018. dec. 11. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! Töröld őket mindenhonnan, ne nézegesd az adatlapjukat.A hapsin meg nézz keresztűl.Idővel ráun a "zaklatásra".
2018. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem bekavarni akartam, de más is mondja hetek óta, hogy egyszer neki szóljak, ne a rendőrségnek, de utóbbi hatásosabb lett volna, véleményem szerint.


Meg együtt vannak, láttam én is, más is, ez hülyeség. Mielőtt elment hozzá, mimdig itt körözött a házunk előtt...


Attól függetlenül hatalmas hibát követtem el.

2018. dec. 11. 09:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez pint, hogy "zaklatás". Hónapok óta furikázik erre, követ, kitolat elém, ha kell a városban követ, még kocsikat is mér hozzá...
2018. dec. 11. 09:39
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Rendőrségen kérj távoltartást. A végzést meg küldd át a nőjének.
2018. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Már volt ez a kérdés.
2018. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hény évesek vagytok? Azt irod, hogy a SULIBAN mondják, mennyire genyó. Ha olyan korban vagytok még, ne félj a szüleidhez fordulni segitségért!


30N

2018. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már többször írtuk, hogy jelentsd fel, kérj távolságtartásit, de csak nem hallgatsz ránk.
2018. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek bolond. Nem lenne jó téged is a hírekben làtni, hugy kinyírt. Nem értem miért nem fordulsz a rendőrséghez. Amit leírtál, az félelmetes! Basszus az erdő felé vagy kénytelen kerulni, mert követ? Meg kitolat eléd?
2018. dec. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ma is ott várt az iskola előtt... Mint ahogy a munkája engedi kb. mindig.


Szánalmas és ez július óta tart ilyen durván.

2018. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja és akkor még mindig én vagyok a ribi, aki szegény rendes, normális srácot be akarja hálózni.
2018. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!