Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást és valamelyik nap beszéltem az anyukájával és történt egy félreértés és vita lett belőle, de elmondtam a szüleinek hogy ez nem így volt és félre értés volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom azota ,nem akar velem találkozni és fontosabb neki a dohanyzas mint hogy inkább velem legyen. Ha neki nem jó valami hozzám vágja hogy ba...meg és nagyon nagy szerelem volt a miénk most is nagyon szeret de mondta hogy soha többet nem bízik meg bennem. Tudom én rontottam el de ha minden tisztázódott és továbbra is ezt csinálja mit csináljak?

2018. szept. 13. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mi volt a félreértés? Így nem igazán érthető, hogy mi történt és miért..
2018. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az volt a félre értés hogy én azt mondtam hogy ő veszkedett valakivel és elment a munkahelyéről és az anyukája teljesen másra gondolt hogy verekedett és én mondtam hogy nem így volt. Azt mondta hogy hátba támadtam hogy egyatalan beszéltem az anyukájával és soha nem fig már bennem úgy bízni mint régen
2018. szept. 13. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon gáz. Emiatt nem kéne ilyen vitát lecsapni. Főleg nem olyat mondani hogy hátba támadtad meg egyebek. Röhejes pasid van.
2018. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ekkora félreértésből lehet vitát generálni? :D Elég fura a párod...
2018. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is túlzás a párodtól. Ennél sokkal nagyobb árulások vannak, ha ennyitől neki a bizalma elveszett...hát...nem sok jót jósolok neki.


Hagyd kicsit, főjön a levében pár napot, majd lenyugszik, vagy a szülei észhez térítik.


29n

2018. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk föl nem foghatom, miért kell anyukájának kibeszélned, hogy ő veszekedett valakivel. Nyilván az ilyesmire az ember nem büszke (még akkor sem, ha meg van győződve a saját igazáról), nem újságolja el örömmel. Lehet, hogy egyáltalán nem is akarta elmondani az anyukájának. Te meg a háta mögött elpletykáltad.

A félreértés már csak hab a tortán, de szerencsére tisztázódott. Szerintem is túlzásba esett a párod. Én a helyében csak egy ingerült vita/veszekedés keretében elmondanám neki, hogy mostantól ne pletykáljon rólam senkinek semmit. Ami velem kapcsolatos, majd én elmondom annak, akinek helyesnek tartom.

Szerintem várj pár napot, ne keresd. Talán lehiggad.

2018. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!