Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret már a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már a barátnőm?

Figyelt kérdés

1 és fél éve vagyunk együtt és kb 1 éve élünk együtt.

De az utóbbi pár hónapban megváltoztak a dolgok a barátnőm részéről. Azt tudom hogy nem csal meg senkivel. Ha itthon vagyunk annyira nem méltat hogy magától megöleljen vagy hogy azt mondja hogy szeretlek. Ha megölelem akkor ő is visszaölel. Ha megcsókolom van ugy hogy csak egy kb ovis szintű puszit kapok cserébe. Ha itthon is vagyunk a telefont bújja egész álló nap. Pl facebook videók youtube videók avagy zenék stb. Ha mondom hogy menjünk valahova akkor mindig fáradt vagy fáj valamije vagy csak nincs kedve egyszerűen és ennyivel letudjuk. Amin viszont csodálkozom hogy az exével bármikor bárhova elment viszont ha ezt feldobom neki mérgemben akkor letagadja pedig tudom hogy így volt aztán csak hallgat. A szexel nincs gond általában viszont ott is van hogy pl most nem jó mert fáradt vagyok vagy pont fáj odalent valamiért. De ezek ritkák. Mivel ő Magyarországon élt én pedig Szlovákiában egy országgal arrébb jött értem... Néha ez ad megnyugvást hogy szerethet.. Talán. Kb 5 hónapja költöztünk vissza hozzánk. Egy munkahelyen dolgozunk mivel ragaszkodott hozzá hogy csak oda jön ahova én is megyek. De ott is munka közben ráérünk egy gyors puszira vagy ölelésre de ott is leráz mert neki sietni kell ezt meg azt megcsinálni mikor kb 5 perces melót kap. Mikor erre rákérdeztem azt mondta hogy Ne mert nem otthon vagyunk meg Ne mert kiröhögnek minket csak. (volt rá példa pl hogy adtam neki egy puszit és az ukrán vendégmunkások röhögtek egy jót)

Szóval nagyjából ennyi.

Szerintetek?


18/f 19/l



2018. dec. 13. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem fognak velem egyetérteni, de leírom.


Teljesen egyértelmű, hogy a lány érzései már NEM ugyanazok, mint régen voltak. Azt nem állítom, hogy teljesen kiszeretett belőled, de nem szeret már téged annyira. Ő most már abban az állapotban van, hogy ha jönne egy másik pasi, akit érdekesnek talál, akkor - ha nem is bújna azonnal az ágyába - biztosan nem zárkózna el attól, hogy, jobban megismerje.


Szerintem ez már nagyon a végét járja, én a helyedben nem próbálnám már ezt megmenteni, hanem tovább lépnék.

2018. dec. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a facebookot bújja mindig, lehet, kapja a tippeket a jobb élethez a szingli barátnőitől, és Téged meg fikáznak ezerrel, milyen pszichopata vagy.

Vagy csak egyszerűen rájött, nem ilyen életre vágyik, nem ilyen környezetben.

Kérdezd meg, mit szeretne.

2018. dec. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, nem szeret már a barátnőd... De az is lehet, hogy már "útban van" a következő kapcsolata. Komolyan át kéne beszélhetek a jövőtöket🤔
2018. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!