Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van még együtt velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még együtt velem, van még esély rá, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Mindig is flőrtölt más nőkkel a pasim, de egy régi ismerősével még a mai napig is, találkoztak is meg múltkor azt írta neki, hogy még mindig ugyanúgy bele van esve. Tudom nem szép dolog, de megnéztem mert éreztem, hogy valami nincs rendben. Szerintetek azért nem hagy el mert szeret vagy sajnálatból? Én mindent megadok neki,jövő hónapban össze is költözünk,utazni járunk. Csak ezért van velem?
2018. okt. 25. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert van veled mert kinyalod a feneket is most hogy ossze is költöztök lesz egy sajat bejáratú rabszolgája mosol főzöl takarítasz ra stb stb o meg eli a kis eletet.
2018. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a fazonnal még össze akarsz költözni, mikor abszolút szamárnak vagy nézve?


Hát, ha mégjobban elakarod az életedet rontani, mint ahogy már eddig is, akkor hajrá..

2018. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért van veled, mert tudja, hogy még egy ilyen szánalmas lábtörlőt baromi nehezen találna, aki kinyalja a seggét még akkor is, ha úgy kezeli, mint egy rongyot. De ha neked ez így jó, akkor további kellemes szenvedést.
2018. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én szeretem meg megkapok tőle mindent amit egy kapcsolatban kell.
2018. okt. 25. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Igen, te szereted, ő meg szarik rád.Persze megkapsz tőle mindent....hogyne.Csak szeretet, tiszteletet, megbecsülést nem kapsz tőle.

Miért van még veled?Mert keresi az igazit melletted, bár az ilyen csapodár fasziknak nem létezik igazi.Minden nővel ezt csinálják, aki képes lesüllyedni a föld alá miattuk.A normálisak kapásból kibass.zák az ajtón az ilyen faszokat.

2018. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Mindent, kivéve a hűséget, tiszteletet és szeretetet. De persze végül is minek az, nem? :D
2018. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
"Én mindent megadok neki." ezért van veled, kihasznál. Még meg is csalna ha vevő lenne rá a másik nő. Ismerd fel és udvariasan távozz. Ha nem teszed mindezen tények ellenére, akkor ne sajnálkozz, hanem viseld, hiszem te akarod.
2018. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Azért van veled, mert egy fix punci mindig jól jön. Pláne ha ilyen szolgalelkű, mint te, aki elnézi a kilengeseit, és mellé meg ki is nyalja a s..gét.

Mindent megkapsz, amit egy kapcsolatban kell? Miért szerinted ezt kell kapniuk az embereknek kapcsolatban? Hogy folyamatosan mással flörtölnek? Megalázzák a párjukat? Nem attól kapsz meg mindent, hogy neked is súg-búg, meg utazgattok. Persze meg költözz is össze egy ilyen sz.rházival, aztán megint gyere ide panaszkodni.

2018. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%

Betiltanám ezeket a kérdéseket most már komolyan.

Mindennap idejön egy ilyen csaj/nő/néha pasi, hogy a párja megcsalja, megveri, hazudik neki, stb. mit tegyen? Aztán leírjuk neki (amit egy normális, önbecsüléssel rendelkező embernek nem is kéne írni) és utána... Ki hitte volna mi jön? De én szeretem. Hát akkor szeressed! Szerinted itt melyik embert érdekli igazán, hogy mivan veled? Meg mit csinálsz? Idejössz, felteszel egy semmilyen kérdést, mindenki azt írja, hogy a görényt akivel vagy el kéne hagynod, de TE szereted. Mit vársz, mit csináljon itt neked bárki? Törölje el a szolgalelkűséged? Varázsoljon önbecsülést? Észt a fejedbe? Mit?

Jöhet a beszólogatás a nyers kommentem miatt, de most már tényleg besokaltam ezektől.

De amúgy, egy troll vagy ugye? Mert annyira klisés vagy, hogy muszáj hogy ez trollkodás legyen.

2018. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb valszeg meg fog csalni azokkal a csajokkal, akikkel flörtőlget, főleg azzal, amelyikkel találkozik is.
2018. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!