Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a nőnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nőnek kell jobban kinézni?

Figyelt kérdés

Nem provokatív.


Ismerősi körben is többnyire azt látom, hogy a nők vékonyak (vagy legalábbis átlagos alkatúak) akár több gyerek után is, míg a férfiak szép lassan elhagyták magukat.

De fiatalabb korosztályban is olyan férfiaknak vannak gyönyörű barátnőis, hogy ámulok és bámulok. Illetve sok kapcsolatban a nő évek után is nagyon szép, sokszor szebb, mint amikor összejöttek (kifinomultabb lett, megtalálta a stílusát), a férfi meg úgy belekényelmesedett a mindennapokba.

Nálunk is a párom 6 éves kapcsolat alatt magára szedett 10kg-t (nem izomból, persze), és mosolyszünet van a borotával is (ha tetszik nekem, ha nem).

Az előbbi nem zavar, az utóbbival meg megbékéltem.

Viszont fura belegondolni, hogy többnyire a férfiakat érinti ez.


Miért a nőknek kell minden helyzetben jól kinézni, és a férfiak miért takarózhatnak azzal, hogy "csak egy fokkal kell szebbnek lenniük az ördögnél" illetve hogy ők vizuális típusok.


2018. dec. 15. 21:31
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
?
2018. dec. 15. 21:31
 2/26 anonim ***** válasza:
6%
Nem mindegy, ha jól kormol téged továbbra is?
2018. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Finoman jelezni kell neki(párodnak), hogy kicsit adhatna magára többet. :)
2018. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem mindkét nemre igaz amit írtál. Lehet, hogy a szűkebb környezetedben ez csak a férfiakra igaz, de hidd el, rengeteg nő ugyanúgy elhagyja magát, meghízik, elsárkányosodik. Aztán csodálkoznak, hogy a másik félrelép vagy szakít vele.
2018. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
ezt én is észrevettem, pedig vannak olyan párok, hogy szó szerint "lyally" :D
2018. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%
Általában az van, hogy a pasi már nagyon jól tudja, hogy a nő az "övé" - ezért megteheti, hogy egy idő után elhagyja magát, a nő úgysem hagyja ott az erős érzelmi befolyás miatt. És pont ez utóbbi miatt van a nőkben az is, hogy szeretnének a párjuknak tetszeni. Ez egy nagyon jó példa arra, hogy az egyenlőség egy kapcsolatban nem működik - láthatatlanul bár, de a férfi kénye-kedve szerint történnek mindig a dolgok...
2018. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
1%
Mert a nőknek az egyetlen vonzó tulajdonságuk a külsejük lehet. Amúgy meg nem jók semmire.Ezert kell jobban igyekezniük.
2018. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
7-es de bolond vagy
2018. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Ez szerintem nem férfi-nő kérdés, hanem személyiség függő.



Nekem volt barátnőm, akit sportolással kapcsolatban ismertem meg, de mikor összejöttünk, akkor gyorsan feladta az egészet.


Volt barátnőm, aki olyan gyapjas lábbal kezdett járni az összeköltözés után, hogy komolyan ijesztő volt. Volt olyan lány, aki az első pár alkalom után felvett elaggott fehérneműt, mert akkor már jó volt a "kényelmes" is.



Ettől függetlenül nem gondolom, hogy a nők ilyenek, de igen, mindkét nemben sokan vannak.



Megoldás? A kommunikáció. Például az exem utálta a borostát, leültünk, és elmondta, hogy szeretné, ha naponta borotválkoznék, mert neki ez nem jön be se tapintásra, se kinézetre. Ha a párod nem akarja ezt megérteni, akkor gondold végig, hogy egy ilyen egyszerű kérést nem teljesít, akkor mi lesz, ha komolyabb elköteleződés kell

2018. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Rockarc ***** válasza:
19%

Remek kozhely gyujtemenyt tudnek felsorolni, hogy miert. De inkabb megprobalom megfogalmazni. Szerintem ket oka van. A noiesseghez sokkal jobban hozzatartozik a kulso megjelenes, mint a ferfiaknal. A masik, hogy a nok altalaban is igenyesebbek sok teren, a ferfiak joval puritanabbak, tehat a tukorkep visszajelzeseit komolyabban veszik a ferfiaknal.


Amugy a megfigyeleseid nem biztos, hogy az igazsagot adjak vissza. Legalabbis, ha elkezdenem strigulazni, hogy hany kover no, vagy hany kover ferfi jon szembe velem, szerintem nalam nem az a szam jonne ki, mint nalad. Bizony sok nonel is el lehetne gondolkozni, hogy van-e egyaltalan tukre otthon, vagy mar egy evtizede betorte? Szoval en nem szukitenem le egy nemre a kerdest, sokaknak van problemajuk a sulyukkal, csak van aki tesz ellene, masok meg nem.


42F

2018. dec. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!