Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra szeretnék jól (jobban)...

Nyárra szeretnék jól (jobban) kinézni. Mennyit kellene fogynom? Hány kilónak tippeltek? (Képpel)

Figyelt kérdés

Most hogy jó idő van, elkezdtem futni járni és tornázni. Alapvetően egészségesen eszem, de így télen becsúszott 1-1 nasi, nem volt jó időszakom és többet ettem és feljött rám pár kg. Nyárra újra jól szeretnék kinézni! Mennyit kellene fogynom? Hány kilónak tippeltek?


18/L

166 cm


[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :)



2018. ápr. 2. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
70kg körülinek nézlek, egy 5-6kgt ledobhatnál, bár nyárra nem biztos, hogy sikerül, ha egészségesen csinálod, hosszútávon viszont ki fog fizetődni. Ne koplalj, egyél egészséges, laktató ételeket, sok zöldség, gyümölcs és sportolj rendszeresen! Hajrá!:D
2018. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65 nél biztos nem több
2018. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem jól nézel ki.

Részletesebben:

A combod tökéletes, izmos és nem gebe és igen, vastag de ez nem azért van, mert zsíros.

A hasad az is jó, szerintem normál kategória, de egy PICIT max 5 kg zsíros, ami főleg a derekadnál látszik.

Hogy őszinte legyek szerintem nem vagy túlsúlyos, normálba simán beletartozol.

Az a pici kb szerintem 3kg meg simán le megy nyáron, csak kicsit egyél kevesebbet, tarsd meg a jó szokásod, hogy futsz.

Sok sikert! :)

2018. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
ja (előző vagyok) a tippem 58 magamhoz viszonyítva
2018. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Max 55, aki 70-nek tippelt, nem látott még 166 centis lányt... 70 kilósan sokkal több zsír lenne rajtad, akkor tényleg kövér lennél. Jelenleg nem vagy elhízott, a normál kategóriába tartozol.

Fogynod nem kell, a sport és az egészséges életmód jó pont, így csináld továbbra is.

2018. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55-nél biztos több azért, de 70 sincs. 60-65 között valahol. Szerintem amúgy nem sok felesleg van rajtad, egy közepes intenzitású, rendszeres kardio sporttól könnyen le fog az menni. Futás jó, vagy bicikli is, lényeg, hogy ne csináld túl rövid ideig és ne legyen túl intenzív. És fontos, hogy ne vond meg magadtól a szénhidrátot ha sportolsz, hisz az biztosítja az energiát. Csak nem mindegy milyet eszel, cukrot, finomított élelmiszereket kerülni kell, de a jó minőségű szénhidrátok mehetnek.
2018. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én 60 kg-ra tippelnék. De teljesen rendben vagy így. Az edzést ne hagyd abba, nem kell koplalnod. Sokan szeretnének így kinézni. :)
2018. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem tudom megmondani hány kiló vagy, és nehéz megmondani, hogy hány kg.-ot lenne optimális fogynod. Most sem nézel ki túlsúlyosnak, de egy pici fogyás után talán (még) jobban néznél ki.


Én ezt csinálnám:

Szerintem, ha tudatosan egy picivel csökkented a napi energiabeviteledet és egy picit többet mozogsz (nem tudom, most sportolsz-e valamit), akkor kb. heti 0,5 kg-ot tudsz fogyni úgy, hogy nem fogsz éhezni és nem megy az egészséget rovására. Ennél gyorsabban én semmiképp sem próbálnék fogyni, mert az nem egészséges, és nagyon kellemetlen is.

Itt egy kalkulátor, ami segít megmondani, mennyivel kelle kevesebb energiát bevinned:

[link]


Ha esetleg sikerült pár kg-ot fogyni, posztolhatsz pár képet pár hónap múlva, és megmondjuk jó irányba változtál-e.

2018. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hosszúhajú ***** válasza:

túlsúly???? 60 kiló felett????????????? vicceltek???? ez a lány öngyilkos lesz ha ezt elolvassa! hát persze hogy 60 alatt, 166 centi!!!! még simán 55 alatt is!

csinos vagy, nyilván összetört a negatív meglátás. formás vagy, a has és deréknél kijövő rész pedig azért van, mert a gatya gumija összehúzza. könyörgöm ne az abnormális modell 18 százalékos testzsírindexhez viszonyítsatok, hol van ez a megengedett 25 százalék felett?? jó ha 22. egy túlsúlyosnak van hasa, nem egy pici huplija - és nem azért mert a gatyagumi kihozza - van kicsit erősebb combja - hol lenne az itt?? - és kicsit jobban kiszélesedő csípője - ami már túl kerek, asszonyos! - és kevésbé látszik a dereka - hol láttok ilyet...? hogy vetődhet fel a túlsúly gondolata egyáltalán? ha ő túlsúlyos akkor az egy számmal nagyobb már kövér??? hányas méretet hordhat szegény? 34-36? a kezdő női méretek.

erősíthetsz felsőtestre, karra a formásságért ha akarsz, és hogy sportosabbnak látszódj, az rátesz az egész megítélésre

ne fogyj mellből

vegyél olyan gatyót,amin lazább a gumi hogy ne nyomjon ki, mert optikailag rád tesz kilót - a pasik ezt nem tudják, mi lányok tudjuk, hogy jól ki tudják nyomni a csípőnadrágok azt is ami nincs, még egy modellnek is kijön, ha csípőnadrágban előrehajol...

csini vagy, ne menjen el az önbizalmad a 70 kilós meg túlsúlyos dumáktól - atyaég!

2018. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64-et tippelek. Szabad tudni, mennyi vagy? :D
2018. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!