Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Rövid ideje vagyok együtt az új barátommal, aki külföldi, és már most szeretne bemutatni a rokonainak. Mondjuk ők nem Magyarországon élnek, szóval olyan gyakran nem tud találkozni velük ő sem. Arra gondoltam, hogy ha már így alakult, akkor valami jelképes ajándékot vinnem kellene, ez egyébként is fontos az ő kultúrájukban, viszont az ismerőseim meg próbálnak lebeszélni erről azzal az indokkal, hogy még a srácot sem ismerem annyira, nemhogy a családját. Hát az igaz, hogy nálunk elég gyorsan haladnak a dolgok úgy az egész kapcsolatra vonatkoztatva is. Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

2018. dec. 20. 23:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meglesz a papír, azt lelép. Nem te kellesz neki, hanem a letelepedés
2018. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a második randin találkoztam már az anyósommal. És akkor mi van? Ha ő be szeretne mutatni, a szülei is kíváncsiak rád és neked sincs ezzel problémád, akkor miért érdekel az ismerőseid véleménye? Ők élnek ebben a kapcsolatban, vagy te? Viszont nagyon hangsúlyozod, hogy gyorsan haladnak köztetek a dolgok... Ha neked gyors, akkor szólj neki, hogy lassítsatok, és ebben az esetben még ne találkozz a szüleivel. Ha viszont csak mások mondják neked, hogy gyors, de a te véleményed az, hogy ez így pont jó nektek, akkor ismét, miért érdekel? A férjemmel én két hét ismeretség után bútoroztam össze, nyilván objektíven nézve ez gyors, de nekünk így volt jó. Pont nem érdekel az életem alakításában ki mit gondol, milyen tempóban kéne haladnunk.
2018. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!