Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? A lány csodálatos a család, rokonság viszont nagyon rossz, ki mit tenne?

Figyelt kérdés

Ahogy ő jellemezte magát először: A ....i gettóból jutottam el a... főiskola xy karára -ahol csoport első levelezőn. E melett a család segítő kpban dolgozik,ahol a gettóban ragadt gyerekeken segít. Roma létére 32 évesen saját lakása van amit kifizetett. Szerényen de normálisan él. Elsőre nem feltűnő,hogy roma. A fb oldalán látható a változás. Régen az a kicsit gagyibb stilus mára kiforrot normálissá változott.

Na szóval nagyon is bejön. Tetszik,hogy a semmiből hová jutott. Az akaratereje kitartása.

Gimiben érettségizett munka melett éltanuló főiskolán 32 évesen.

Viszont!!! Rokonság az nagyon nem tetszik. Egyik testvére hegesztő,na ő a tipikus külföldön dolgozó roma.

Anyukája apukája hát ő....jót nem tudok mondani róluk.

De a családi összetartás az nagyon is megvan. Félek lehúzzák...+ annyi romával nem érzem jól magam...



2018. dec. 21. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, az anyjat is meg kell dugd, v mi a bajod?

H kiszakadt onnan, nem hiszem h visszahuznak, mert mas az igenye.

De mutasd meg neki ezt, szerintem elkuld a pitsaba :D problem solved

2018. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzz90 ***** válasza:
36%
Jobb, ha békén hagyod szegény nőt. Nálad jobb férfit érdemel.
2018. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nyomatékosítom 2. első mondatát, de értem az aggályaid. Egyszerűen nem vagytok összevalók, nem feltétlen arról van szó, hogy jobbak rosszabbak vagytok.

32/f

2018. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!

Nem taglózlak le a bizonytalanságodért, mint az előttem írók. Ez az ő véleményük. Lehet, jobb mint az enyém. Számtalan roma embert és családot ismerek, akik "kimásztak" a semmiből. Egy közismert hegedűművésztől hallottam egyik koncertjén, hogy, bizony, ő a cigány péróból kiemelkedve vitte annyira, amennyire. Nagyon ismert ember. Summázva: nézetem szerint attól nem kellene tartanod, hogy a családja visszahúzza oda, ahonnan kiemelkedett. A heegsztő testvére sem lebecsülendő. Nem lehet minden testvére diplomás. Ő sokra vitte és ezt te is méltányolod.

Ha úgy gondolod, tartsd vele a kapcsolatot, költözzetek messzebb a családjától, de ha hív, menj vele a szüleihez, ne ignoráld őket, hiszen mégiscsak a szülei, akiket tisztelnie illik és kell is.

Nem írtad, hogy neked milyen a végzettséged. Ha alatta vagy, akkor esetleg megtetszik neki majd egy diplomás. Ezt neked kell kiérezned. Kívánok minden jót!

2018. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes lennél a családja miatt elhagyni, inkább bele se kezdj, és hagyd békén. Engem hagytak el a családom miatt, megértem a fazont, de akkor is szarul esett és padlóra küldött, hogy nem bízott benne, hogy nem számít, milyenek, én egy különálló ember vagyok. Szerinted mennyire bízok azóta a pasikban, és mennyire van bennem, hogy mi van, ha ez újból megismétlődik mással is? Csak mert olyan a családom, amilyen, és része a csomagnak, de azt nem mindenki veszi figyelembe, hogy én nem ők vagyok.
2018. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!