Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hét alatt ellehet felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét alatt ellehet felejteni egy hosszabb többéves kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátom egy másik lánnyal járt előttem 3 évig. Már többször is szakítottak az együtt járás alatt, 1 éve pedig hébe-hóba nekem is írogatott míg szingli volt, de mégis visszament a másik lányhoz. Ezt megszokással magyarázta, és azt mondta hogy ő könyörögte vissza magát. Majd miután végleg szakítottak utána rá 2 héttel összejött velem. Most meg nekem azt állítja hogy én vagyok élete szerelme, és hogy ezt csak nekem mondta. Ezt 2 hét járás után mondta.
2018. dec. 28. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kidobta a lány és kell valaki, aki gyorsan vigasztalja.
2018. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta hogy ő dobta ki a volt barátnőjét, de nem tudom.
2018. dec. 28. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván neked nem fogja azt mondani, amit írtam. Összejönnél akkor vele?
2018. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként előfordulhat, hogy egy évnyi se veled, se nélküled kapcsolat után elege lett a másik lányból, és tényleg már se nem kötődik hozzá, se nem szereti. Azt viszont mindenképp fenntartásokkal kezelném, hogy 2 hét járás után (még ha előtte írogattatok is egymásnak már egy ideje) ilyen nagyszabású kijelentéseket tesz. Őszintén szólva nekem nem szimpatikus és kicsit gyanús is. Nem feltétlenül azért, mert biztos más nővel van, de valahogy nem bízom olyan emberekben, akik ilyen rövid idő alatt ilyen végletes kijelentésekkel élnek. Óvatosan kezelném a helyedben.
2018. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet te tényleg ennyivel jobban tetszel neki, mint az előző.


De akkor az előzővel minek volt 3 évet? Hogy legyen egy biztos szexpartner?


Ha meg őszintén szerette a csajt, hogy tudta lezárni 2 hét alatt?


Ez mindenképpen vet fel kérdéseket a srác jellemével kapcsolatban.

2018. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van 2 ismerösöm. anno együtt voltak 5-6 évig, már szinte a lány ott lakott a srácéknál. A lány szakitott a sráccal egyéb okok miatt, és a szakitás után 2-3 héttel lett egy uj párja akivel kb. 3-4 éve van együtt.

A srác sokáig nem tudta feldolgozni,de lett végül neki is szakitás után pár hónappal barátnője kb 3 évig voltak együtt és kb 1-2 hónaja szakitottak és a srácnak lett valakije. Nála tudjuk h exét nem felejtette el, neki a jelenlegi csaj potlás. Ha szar volt a kapcsoalt el lehet felejteni.

ÉN 1,5 évig jártam durván exemmel..szar volt a kapcsolat többszőr kirugtam stb. Kirugás után 2 nappal megismerkedtem a párommal és megismerkedés után 2 héttel egyött voltunk és azóta is

2018. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!