Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú (a fiu 15 én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú (a fiu 15 én meg 13 éves vagyok) a fiunak már kis célzásokkal elmitettem hogy tetszik ö meg azt mondta hogy egyenlöre még más (asszem) korban vagyunk. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 15:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat
2010. jún. 29. 09:44
 12/12 anonim ***** válasza:

járhattok, de 14 éves korodig no szex, tilcsa' a törvény.

egyébként lehet hogy hasonló korú lányokra vágyik, vagy lehet csak egy kifogás és nem tetszel neki, bármi lehet... az hogy mond valamit, nem biztos, hogy azt is gondolja.

2011. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!