Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkaptam valmi hüvely fertőzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaptam valmi hüvely fertőzést, elég régota nem volt ilyesmim, a páromnak meg herpesze lett a száján. Lehetséges h megcsalt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne para, lehet csak érzékeny a szájbetegségekre (van akinél elég az, hogy vki után iszik úgy, hogy annak semmi baja sincs) utána kinyalt téged( ezt te tudhatod) és így simán elkaphattad... nem biztos, hogy megcsalt téged... Te is összeszedheted bárhol a hüvelyi betegséget... strand, közös wc, nem tudhatod.
2010. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg , én még szűz vagyok , de nekem évente egyszer előjön a számon a herpesz (állt. szezonális betegségek előtt, nálam ilyen tünete van) , az viszont lehet hogy elkaptad tőle.
2010. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megcsal. Hüvelyfertőzést akár a strandon, akár egy nyilvános, mások által is használt wc-ben is össze lehet szedni. Egyik ismerősöm még szűz volt, mikor a kollégiumban szedett össze valamit. Ne gondolj rögtön a legrosszabbra.
2010. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!