Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2hónapja ismerem a páromat,1hó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hónapja ismerem a páromat,1hónapja van szex is köztünk. Elkaptam egy bakteriális fertözést nem lehet tudni, hogy töle e. (ugyértem mosdoba is összeszedhettem, én mással nem feküdtem le) vajon ö?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy mondjam el neki?gyanakodjak h mással is van szexuális kapcsolata mellettem?30n
2010. jún. 9. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak simán mondd el neki, hogy elkaptál vmit, menjen orvoshoz, mert őt is ki kell kezelni. Azért a reakciójából talán lehet következtetni. De simán lehet, hogy máshol szedted össze, nem kell a legrosszabbra gondolni.
2010. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menjél el urulógushoz, 1 hét alatt elmúlik. Nem kell felfújni.
2010. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj neki,mert őt is kell kezelni.Ez bárkivel előfordul,hogy elkap valamilyen fertőzést. Azt, hogy tőle kaptad e el azt neked kell tudni. Azaz mennyi ideje vagytok együtt, hogy erre gondoltál. Ha nem rég óta akkor lehet tőle is, de lehet máshonnan is. Remélem érted amire gondoltam.
2010. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!