Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mennyire zavarna, ha a barátnőtök gogo táncos lenne egy éjszakai klubban? (Nem összekeverendő a sztriptízzel, itt NINCS vetkőzés! )

Figyelt kérdés
Illetve befolyásolna-e valamit ez a tény ismerkedésnél?

2019. jan. 2. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Esélytelen. Nem ismerkedek bulizós, éjszakai életben mozgó nőkkel.
2019. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Nos, ez is egy munka, mint a többi.

Ha elmegyünk a tengerpartra, ott is félmeztelen lesz s ott is megbámulják, csak épp nem kap pénzt érte.


Nem hinném, hogy kizáró ok lenne, hisz nem kélynő, de lehet, hogy hosszútávon zavarna.


Amúgy elgondolkodtató az is, hogy miért a testéből él, miért nem a tudásából?

2019. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem lenne gogo táncos barátnőm, így nem zavarna. Mondhatnád, hogy és akkor mi van, ha később derül ki, de arra megint csak azt mondanám, hogy nem lenne gogo táncos barátnőm, így nem zavarna.

32/f

2019. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát furcsán néznénk ki, hogy én mint egyetemi tanár, ő mint gogotáncos, de hát minél színesebb annál érdekesebb.

Mindazonáltal el tudok képzelni olyan szereposztást, ahol működödne és persze olyat is, ahol nem. Sok mindentől függ. Mennyire érzem biztosnak az érzéseit, mennyire szállt le rám a rózsaszín világ, hogy találkoztunk, mennyire ismerjük egymást, milyen indittatásból választotta ezt a pénzkeresési formát, stb. Szóval a szokásos, ami úgy mindig hat a kapcsolatokra. Érzelmek, motivációk, körülmények. Tudod, csak a szokásos.

2019. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
A férfitöbblet miatt a férfiak 80%-a nem válogathat. Ha gogo-táncos akkor azzal kell beérnünk, ha egy munkanélküli fogatlan vénasszony, akkor azzal. Nekünk ebbe nincs beleszólásunk.
2019. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól,hogy be van csomagolva az árú attól még elégge ki van téve kirakatba...az én barátnőm ne mutogassa magát sok zsebhokisnak. Másik dolog sok ilyen lányt a maffiavezér disco tulajok tárgyként húzogatják...
2019. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Én jártam már gogo táncos csajjal, és megjártam.

Az ilyen nők annyira körül vannak véve nyalizós rajongó pasikkal, hogy attól általában torzul a személyiségük, és elhiszik, hogy nekik minden igazuk van. Nálunk ha volt valami vita, egyből cuppant fel a netre, a kis rajongói meg haverjai meg egyből tömték a fejét, hogy "jaj, bisztos neked van igazad, szuper vagy, csodálatos vagy és sexi!!" anélkül, hogy tudták volna, egyáltalán miről van szó.


Plusz persze egyfelől folyamatosan hallgathattam, hogy "jaj, a táncoslányok erkölcsösebbek, mint a többi nő", másfelől meg jöttek a sztorik, hogy ők mennyivel bevállalósabbak, és menőbbek, egy kis kokó, egy kis hármasszex teljesen hétköznapos náluk.

2019. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
Tavaly pont beszélgettem egy ilyen lánnyal és tényleg azt vettem észre hogy kissé nem ezen a világon él a valódi élet kissé más embert csinált belőle meg aztán nem éjszaka dolgozok általában tehát nem kéne még annak ellenére sem hogy már mást csinál .
2019. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok valami rózsaszín, alternatív valóságban élnek és hiába nincs vetkőzés, akkor is lazábban veszik az erkölcsöket meg a pénzt is.

Ráadásul hihetetlen, hogy az adott bár tulaja vagy valamelyik tipikus alvilági haverja ne dugja vagy legalább ne bombázná naponta ajánlatokkal.


Kellene ez a felesleges feszültség annak,aki rászorul...

2019. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!