Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H vetkőzzek le a pasim előtt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H vetkőzzek le a pasim előtt? H élvezetes legyen neki de mégse az h belehal milyen lassan csinálom.

Figyelt kérdés
Am 17 lány vagyok és 2 nap múlva leszek 18. És addigra megszeretnék tanulni nagyon jól levetkőzni. Van barátom és 1 éve vagyunk eggyütt és egyszer hallottam h az lesz a meglepetésem (a szülinapomra) h lefekszünk a szobájában és nagyon rominak tűnik é alig várom és hát akkor már jól is akarom csinalni h mégis elélvezzen.

2015. máj. 7. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, majd ő levetkőztet.
2015. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egy éve éhezteted nemigazán lesz időd szórakozni, egyszerűen feküdj be az ágyba és hagyd hogy irányítson, lehetőleg gyorsan megszabadulva a ruháktól.
2015. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy év alatt nem volt dugás? :O

Gondolom legalább leszoptad szerencsétlent, különben nem bírta volna.

2015. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne a "hogyan vetkőzzek"-en járjon az eszed, hanem azon, hogy hogyan lehetsz ilyen primitív? Még értelmesen kérdezni sem tudsz. Sajnállak.
2015. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es én a barátját sajnálom.
2015. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én inkább irigylem a barátját... ha a csaj most akarja elveszteni a szüzességét akkor én csak irigyelem a srácot...
2015. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 Nalunk ket evig nem volt "dugas" hogy teged idezzelek, egy rendes fiu turelmesen var.

Kerdezo ne vetkozz! Csak legyen rajtad egy eszbonto fehernemu lehetoleg piros vagy fekete akar lehet olyan is ami konnyen szakad had tepje le rolad a fiu.

18/L

Boldog szulinapot es kellemes szorakozast

2015. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs a #3nak szolt
2015. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám, én profin felkészítelek. :-)
2015. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!