Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik fél súlyos beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaba0416 kérdése:

Az egyik fél súlyos beteg lesz teljesen mozgásképtelen a párja szeretne néhanapján egy alkalmi kapcsolatot teremteni de a párját nem akarja Semmiképpen eldobni ez belefér?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem belefér Csaba, de én nem a párod vagyok. Miért nem őt kérded inkább erről ?

32/f

2019. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rockarc ***** válasza:
59%

Erre nincs jo valasz. Elsosorban ot kene kerdezned, hogy neki belefer-e. Utana meg magadat. Aztan meg az is lehet, hogy mindkettotoknek belefer, aztan amikor ott vagy megis becsodolsz.


Ez egy nagyon mely moralis kerdes. Igen durva onismeret kell hozza, hogy le tudd szukiteni egy igenre, vagy egy nemre. Gyanitom nincs is egy egyetemlegesen ervenyes valasz erre a kerdesre. Ez kettotok ugye, masnak semmi alapja itelkezni felettetek.


42F

2019. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mai világban ha vki ilyen után a párja mellett nagy szó!

Ha en kerülnek ilyen helyzetbe hálát adnék a férjemnek ha velem maradna és nem hagyna cserben annak ellenére is h sok mindent nem tudnek megadni neki.

Mondani nem mondanam h nyugodtan menj csajozni

de nem dugnam homokba a fejem.

Megha sejtenem is h esetleg egyutt volt valakivel

szerintem nem szolnek.

2019. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy szobanövénnyel nem lehet teljes életet élni. Én azt is megérteném, ha otthagynál a magányba a bénaságommal...
2019. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!