Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legdurvább sértés amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legdurvább sértés amit egy ember kaphat a párjától?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 20:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%
A volt férjem 10 év házasságban, két gyerek után fütyült nekem ha szexelni akart...
2019. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Itt meglepően sokan szinonímaként tekintenek a vicc és a sertés fogalmàra!!

Én azon is csak nevettem volna hogy fabatkàt érek,ez egy szóvicc... meg azon is hogy kisdisznó 48kg-san...az órabéres is tök jól reagálta le, hogy nem húzza a drága idejét...stb.!:D Nem semmi nők vannak miket komolyan vesznek és megsértődnek! Ráadásul felhozzàk itt legdurvább sértésként!:D

Ja szerintem az sem sértő ha valaki őszinte és bevallja, hogy nem szeret. Mit kell ezen megsértődni, örülni kell az igazságnak.

2019. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
vicc és *sértés (:D)
2019. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Tőlem az exemegkérdezte, hogy miért nem tudom elengedni magam a közelében, én meg mondtam, hogy azért, mert úgy érzem, nem vagyok elég neki. Azt válaszolta, hogy jól érzem, és szakított velem :D
2019. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

"Már megint egy szar nőt fogtam ki"

"K.rva anyád"

"Lusta dög"

"Balf@sz"

"K.rva"

"Hagyjál már"

"Nem is enyém a gyerek"

"Szinleled hogy beteg vagy"

"Elveszem a gyereket tőled amint megszületik"

"Nem vagy anyának való"

"Teher vagy"


És egyéb fincsiségek. Ezek a finomabb aranykopesek drága páromtól, aki alá én pakoltam igényes, modern kialakitasu lakást, kompletten berendezve, a lehető legtöbb extra, és persze az érkező babára felkeszulve anyagilag 20 évesen. 16 hetes kismama vagyok de amióta nem dolgozok (1 hónapja) az elmúlt két évem kőkemény munkája úgy landolt a kukaba ahogy illik neki köszönhetően :)

2021. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
22 jót nevettél?Valóban?A kisdisznós kva vicces volt,mert elkapott és szarrá vert és éveken keresztül küzdöttem önképzavarral ,mert az exem testépítőként centizte a lábam és előírta,hogy hogy kell kinéznem .És nem egyszer disznózott le.Örülök h ez annyira vicces ,bravo.
2021. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Már elnézést de ebben a kontextusban nyilván nem vicces, de ahogy ~2 éve leírtad a 13-as válaszodban teljesen más szituációt is el lehetett hozzá képzelni, olyat, amiben egy ilyet viccnek szánnak, sőt épp arra utalnak, hogy milyen kis vékony vagy! Csak sok nő tényleg testképzavarral küzd saját magától és tényleg képesek bármin megsértődni, ami az alakjukra irányul még akkor is, hogyha épp pozitívnak kéne felfogniuk. Ebben próbáltam volna segíteni a válaszommal, hogy próbáljátok meg amit lehet lazábban felfogni. Természetes, hogy normálisan leírva a sztorid egyáltalán nem vicces.
2021. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Oké. Ne haragudj ,rossz emlék,valóban nem tudhattad .
2021. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!