Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők rögtön lelépnek, ha a párjuk munkanélküli lesz?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételeknek, nem általánosítok! De a való életben, és a filmekben is ez van.

2019. jan. 5. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Ezért tartom semmitmondonak ezt a "párjuk, párom,... megnevezést a házastárstol az összejárunkkefélni kapcsolatig. Egészen más az egymáshoz tartozás szintje. A házastársért nagyon önzetlen, önfeláldozo szintig ragaszkodnak sokkal gyakrabban a "párjuk" mint az összejárunk laza szorakozásban. És ezt meg is lehet érteni.
2019. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

"és a filmekben is ez van." lol---Nincsen több kérdésem.


Barátnőmnek fél évig volt munkanélküli a férje, a csávó még ekkor sem volt hajlandó sem házimunkát, sem bevásárlást intézni, csak sajnáltatta magát egész nap. Barátnőm a mai napig vele van.

Másik rokon nőnek is munkanélküli lett a férje, nem hagyta el, mondjuk ott a férfi elvégzett minden ház körüli munkát.

2019. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Mert a nők nagy része képtelen eltartani magát, a férfitől várja ezt.
2019. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
1 évig nem volt munkája a páromnak. Én tartottam el. Lakbér,számlák,kaja,stb... Nem léptem le,de az 1 év letelte után adtam neki ultimátumot miszerint 3 héten belül munkába áll vagy végeztünk egymással. Ő akkor nem is igazán akart dolgozni. Kényelmes volt neki a semmittevés. Az autót is adtam a feneke alá. Csak tv,internetes játékok,fosbuk (ott egy csaj aki rávolt szállva és folyton alulöltözött képeket küldözgetett,meg engem szapult)tudatmódosító szerek.Aztán az ultimátum.. :) Munkahely,otthoni segítség,ribizligizi száműzése,autó elvétele. Hülye én sem vagyok,hogy eltartsak egy felnőttet,aki azt hiszi ez így természetes. Azóta dolgozik és felnőtt agyilag is (kopp-kopp) :)
2019. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!