Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy 20 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 20 éves, szép lányról, aki összejön egy 35 éves, kevésbé előnyös külsejű fiúval?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, ha meglátjátok őket az utcán? A srácnak sok pénze van? Vagy a lánynak apakomplexusa van? Előre is köszi a normális és értelmes válaszokat, és nem, nem vagyok terhes, babi néni válasza sem érdekel, és a medvedisznóember sem b.szott meg:)
2010. jún. 29. 18:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%

1. Pénz

2. A lány abszolút "töketlen", tehát pátyolgatnivaló, nem tud nemet mondani, stb...

3. A lány, mivel szép, suttyó k*csögök próbálták elcsábítani, és egy srác, aki tud udvarolni...

2010. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Speciel semmit nem gondolnék mert nem ismerem őket.

De ha már itt tartunk akkor a következő leszopta a kutyáját.

2010. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

1. pénz.

2. apakomplex

3. ingyen TB-re pályázik mer külföldi menekült.


babinéni válasza miért nem érdekel?

2010. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Timi: ) ***** válasza:

Azt hogy világi élete van,(nőnek)mert az idősebb pasi a tenyerén fogja hordozni vagy tenyerén hordozza és biztos,hogy megbecsüli és büszke arra,hogy fiatalabb barátnője / párja van...

23/L

2010. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
"nem vagyok terhes, babi néni válasza sem érdekel, és a medvedisznóember sem b.szott meg" hát ez jó :D:D am én ismerek egy pont ilyen esetet. 35/F 20/L 4 évig voltak együtt.a csaj megcsalta amég a pasi németbe dolgozott. :S és az utcán meg nem tom mit gondolnék.akikről beszéltem semmi különöset nem gondolok mivel a pasi az apám volt. (:
2010. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig válaszokat, várom a további véleményeket:) Hát, Babi néni túl maradi ehhez, ezért inkább ne írjon:D
2010. jún. 29. 18:17
 7/29 anonim ***** válasza:
Ha boldogok vagytok együtt, akkor szerintem xard le hogy mások mit gondolnának... Amugy meg semmit se gondolnék, mert rengeteg ilyen párt látok naponta, akik láthatólag jól elvannak, és irigykedek rájuk :)
2010. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
NAGY KU'VA
2010. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszi Norbi, meg neked is utolsó, ezt a roppant intelligens véleményt:)
2010. jún. 29. 21:51
 10/29 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy végre egy lány, aki nem a falubikája buliarcokra bukik, hanem talán a belső értékek fontosak nála. Vagy persze, hogy pénzes a pasi (ne haragudj, de mivel nem ismerlek így ez is benne van, az utcán nem igazán látszik, hogy ki milyen). A kor meg szerintem nem igazán számít, ha két ember szereti egymást, főleg így 20 után...
2010. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!