Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik mit gondoltok az "extra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mit gondoltok az "extra szép"csajokról?

Figyelt kérdés

Aki hibátlan:vagyis szép,tökéletes az alakja,minden pasi megfordul utána,kedves,ésmég főzni is tud?

Az ilyen színvonalu csajt nehéz megszerezni?

Csak egy éjszakára kell?

kort is kérek!


2011. aug. 19. 16:20
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
érdekes válaszok fognak jönni :D
2011. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajoknál csak annak van esélye, aki jóképű és gazdag is. Én nem próbálkozom náluk, mert szó szerint szóba se állnak velem.
2011. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Kíváncsi leszek!

Én ilyen csaj vagyok és azt veszem észre a férfiakon h félnek tőlem mert asziszik h csak az "izomagyu pénzes pasik kellenek"

2011. aug. 19. 16:23
 4/54 anonim ***** válasza:
Kúrnám mint a vadlovat. Azoknál nem elég a 2 vodka.
2011. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség....ez nem igaz..
2011. aug. 19. 16:24
 6/54 anonim ***** válasza:
86%
asziszik...azt a qrva eget...:K marhára tökéletes vagy kislány..:D így tovább, azért van hova fejlődnöd a szépségeden kívül te vadliba..
2011. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
40%
Sztem a legtöbb pasi úgy van h nekik az "átlag" jut és inkább szóba sem áll az "extra szép" csajokkal..én is így vagyok vele...
2011. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Na ha te ilyen aranyos csaj vagy irj privit.:D:D
2011. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 qmen ***** válasza:
67%

Ahogy korábban is írták, valóban hátrányos helyzetben vagy a szépségeddel, de valahol örülj neki mert szűrő is. Aki igazán férfi, az leszólít és aki méltó is, az nem egy éjszakára akar.


Hasonló szituban vagyok én is, én leszólítottam, megérte! :)


26/F

2011. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 qmen ***** válasza:
Ja és imádom aki ilyen csaj, hogy van egészséges egoja, pontosan tisztában van magával! Maradj ilyen! :)
2011. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!