Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 3.5 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 3.5 hónapos kapcsolatnál mennyiszer kéne kb találkozni hetente?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
amennyiszer kedvetek van:) nincs meghatározva h mennyi az ideális.mi is 4hónap felé vagyunk,és majdnem mindennap talizunk,de ez sokmindentől függ...ki mikor ér rá...
2010. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyiszor,ahányszor úgy érzitek,hogy igényetek van rá.
2010. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Jó kapcsolat titka c. kézikönyvben erre az időszakra 3,1415879645 találkozás/nap van írva. Ebből számítsd ki.
2010. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát én 16 vagyok a lány 15 a gond csak annyi hogy hétfőn találkoztunk,szerdán megint fogunk viszont már most megmondta nekem az annya hogy aztán egy darabig pihi merthogy nem kell sietni és csak ezért kérdeztem.
2010. jún. 29. 20:40
 6/8 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem az is sok ha minden nap de az is kevés ha heti egyszer én 2.5 éve vagyok együtt a párommal és csak péntek-szombat-vasárnap látjuk egymást és nagyon jól megvagyunk,már a kapcsolat elején is így volt.

Kinek mennyire van szüksége...

Beszéljétek meg:)

23/L

2010. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ne az anyukája mondja meg h nektek mi a legjobb:)

nyári szünet van,ha mindennap tudtok,és szeretnétek talizni,akkor hajrá:)

2010. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi 5 hónaposak vagyunk és miden nap taliznánk ha lehetne... bár nagyon ritkán kb... 1 hónapba 2x ugyérzem h. ezt a napot ink egyedül v. vmi haverral tölteném de nagyrészt ink vele szeretek lenni ^^

16/F

2010. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!