Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új komoly kapcsolatnál mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új komoly kapcsolatnál mennyit vártok az első szexxel?

Figyelt kérdés
Mind a ketten komolyan akarjátok, mennyi idő adjátok oda magatokat egymásnak?! (Senki nem szűz, nem első kapcsolat, 20-on évesek.)
2011. jún. 29. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Első randi végén ... bár volt, hogy a másodikig kihúztam ...
2011. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen gyakran találkoztok. Mostani kapcsolatomban 1 hét telt el, de úgy, hogy mi minden nap találkoztunk, és együtt is aludtunk(addig csókon kívül más nem volt). Sztem itt nem az a lényeg, hogy 1, 3 vagy több hét. Azt úgyis érzitek, hogy mikor van itt az ideje, főleg, hogy már nem tizen évesek vagytok.
2011. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrét idő meghatározva. Pl most mi is hasonló helyzetben vagyunk a párommal. Két hónapja vagyunk együtt, kívánjuk egymást, de megfogadtuk, hogy amíg lelkileg teljesen ki nem ismerjük egymást, addig nem lesz közöttünk szex. Nagyon nehéz kibírni, de valahol jó is sanyargatni kicsit magunkat... :) Feszegetjük a határokat, tudom hogy a párom is nehezen bírja, még is igyekszik megállni és nagyon jól esik látni, hogy nem csak én fékezem folyamatosan, hanem ő is egyetért abban, hogy ezzel várni kell, amíg a kapcsolatunk kicsit jobban el nem mélyül! :) Nincs időtartamban meghatározva, hogy mikor fog megtörténni. Majd ha már mindketten úgyérezzük mehet, akkor mehet! :) 21/L
2011. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cottoncutee ***** válasza:
amíg be lép az ajtón, azt csak meg kell várni :))
2011. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de a szuperSZOPkártyáját vigye magával : o addig bene engedd!
2011. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát.. én kb. 1 hónapig birtam.. de aztan vegul 2 honap utan jött össze :)
2011. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a barátommal 1,5 hónap után feküdtünk le. Igaz én még ráadásul szűz voltam. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon jó élmény volt, de már nem bírtuk tovább türtőztetni magunkat :)
2011. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah 20 Lány voltam az előző :)
2011. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!