Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha félek attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laura123975 kérdése:

Mit tegyek ha félek attól hogy nem tudok elmenni? Félek lefeküdni a pasimmal pedig már járunk egy ideje.

Figyelt kérdés
Kiegészítésének annyit hogy volt egy bunkó barátom akivel eleinte minden rendben volt de egy idő után elkezdte erőltetni a szexet és nem tudtam többé élvezni olyan volt mint valami kényszer. Az új barátommal már majdnem egy éve együtt vagyunk és még nem történt meg nagyon rendes és türelmes tud a problémámról, de félek hogy előbb vagy utóbb elveszti a türelmét. Már meg is volt az első veszekedésünk nem pont erről de arról hogy miért nem lépek végre túl azon ami történt hiszen több mint egy éve volt...

2019. jan. 20. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen igaza van, lépj túl rajta.

Ő egy másik pasi nem a volt barátod.

És ezt nőként nondom.

2019. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hol lehet olyan pasikat felszedni,vagy hogyan,akik kitartanak mellettem 1 évig nulla szexel?

Azt nem értem miért nem kérted szakember segítségét ez alatt az egy év alatt.Sztem azt kéne.

2019. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

A hapsid vagy meleg, vagy hülye.

Engem megerőszakoltak 3-an mikor 20 éves voltam.

Most 34 éves vagyok, kapcsolatban élek, és egy hetet nem bírok ki szex nélkül.

Javaslom neked a pszichológust, súlyosabb esetben a pszichiàtert.

2019. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem fekszel le vele akkor el tudsz menni??????????????????
2019. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Ezen csak az segíthet, ha megbízol a barátodban, és élvezed vele a szexet. Az se baj, ha rögtön nem lesz jó,csak egy pozitív megerősítést kapj, hogy semmi kényszer nincs a dologban. A szex akkor jó, ha elengedheted magad, és nincs benne olyan, hogy “ kell”. ( tapasztalat!)

ja és mielőbb vágj bele, mert egy ideig még türelmes lesz, de szex nélkül azért nem fogja bírni ......

2019. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PeterN1971 ***** válasza:
0%

Két tanácsom van.

1. Kezdj bele mindenképpen. A kellemetlen eredmény jobb mint a semmilyen eredmény. Hosszú előjáték segít.

2. Ismerkedj meg a női szexuális öröm témájával jobban, például ez a tanfolyam [link]

2019. jan. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne tégy semmi elhamarkodott dolgot. Ha barátod egy év alatt nem tudta annyira elvenni az eszedet, hogy mindent beborítson az őrült vágy, akkor inkább hagyd a csudába, és keress olyan pasit, aki igazán illik hozzád.
2019. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2019. jan. 22. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!