Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja szakítottam a pasimmal, de azóta miért nem tudok senkivel sem lefeküdni?

Figyelt kérdés
Nem voltam a pasimba szerelmes, csupán szerettem őt, de pont emiatt nem is voltam boldog mellette, ezért inkább leléptem. A gond az, hogy azóta nem tudok senki mással lefeküdni, mert úgy érzem mintha akkor megcsalnám őt. Furcsa, de ez van. Miért érzem így? Valakinek hasonló tapasztalat? :-)

2015. okt. 19. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel több mint öt éve vagyok ugyanígy. Öt évvel ezelőtt szakítottunk a barátnőmmel és azóta nem tudtam lefeküdni egyetlen másik csajjal sem, pedig lett volna lehetőségem. Csak csorgatom a nyálam ha meglátok egy jó segget, de egyszerűen nem megy. Nem zártátok le rendesen a kapcsolatot, még mindig Őt szereted. A szeretet nagyon erős kötelék, ráadásul ha csak az egyik oldalról bontják fel, akkor olyan mint a gumikötél, visszaránt még a kriptából is. Hogy mit tegyél? Nem tudom. Nekem sok év után egy évvel ezelőtt jutott komolyan az eszembe, hogyan ténylegesen más nők is vannak a világon. De mondjuk én hapsi vagyok, azoknál ez bonyolultabban megy mint a csajoknál.
2015. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gyász ez hiába. gyászolod őt vagy magad....


látod nem is voltál belé szerlemes (dehogynem) és mégis így jártál. az is lehet hogy nem érezted magad boldognak mellette de mégis volt benned ragaszkodás.

2015. okt. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy kicsit fel kell nőnöd valószínűleg lelkileg a szexhez és máshoz is. Adj magadnak időt, és amint találsz olyat,akit érdemesnek találsz a szexre,azzal menni fog úgymond "bűntudat" nélkül :)
2015. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mikeXxX ***** válasza:
Dettó csak én Férfi vagyok ! 36f
2015. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. okt. 20. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak fokozatosan, lassan haladj! Ne erőltesd!

És feledd már el azt a régit!

2015. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tipp. Ha pénzért veszel meg egy pasit ágymelegítőnek, az is olyan érzés, mintha megcsalnád a volt barátodat?
2015. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!