Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél ez mit takar?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt még tavaly, fiatalabb nálam, viszont elég érett gondolkodása van. Láttam rajta,hogy odáig van értem, állandóan velem lenne(viszont nekem sok volt a munkám és nem értem rá vele beszélgetni). Idén kicsit több időm lett, az elején barátságos volt. Aztán elhívtam egy randira (wellnes hétvége) amit visszautasított. Azóta ha beszélgetni akarok vele majdnem, hogy levegőnek néz, közömbös és még néha bunkó is.
2019. jan. 22. 08:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel megsértetted és most revansot vesz vagy közben ismerkedett mással is nincs vér a pucájában megmondani, hogy lecserélt inkább úgy intézi a dolgokat hogy te szakítsál és akkor nem derül ki a félrelépése.
2019. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Akkor kellett volna élni a lehetőséggel, míg lehetett, de akkor kb.levegőnek nézted. Szerinted akkor most miért nem akarja a wellnesst? :)
2019. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy elhív első randinak egy olyan helyre, ahol lát bikiniben, aztán meg együtt töltjük az éjszakát. Ami tok ijesztő, mert hiába csetelunk sokat, azért ne ugorjunk már a mélyvízbe rögtön..
2019. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Élőben beszélgettünk, nem hinném, hogy megismerkedett volna mással.
2019. jan. 22. 08:48
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Ha nincs más férfi képben, akkor megsértődött amiatt mert egy ideig hanyagoltad. Tudatosan viselkedik így és ezzel ösztönöz Téged, hogy próbálj nyomulni.

Ha van egy kis eszed, akkor kezdeményezel egy személyes találkozót(ne egy hétvégét), és próbáld éreztetni vele hogy sokat jelent számodra. Ha nem megy el vagy elmegy és közömbös veled szemben akkor viszont szó nélkül lépjél tovább, mert ő sem tisztel téged. Jó dolog játszadozni a másik féllel, de ez könnyen visszafelé sülhet el.

40F

2019. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%

Simán csak sérti az önérzetét, hogy hanyagoltad. Nem borultál azonnal a lába elé és nem csúsztál előtte a saját taknyodban. Ennyi.

"fiatalabb nálam de elég érett gondolkodása van". -NEM.

2019. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Oke. Nekem az is úgy is sok lenne első randinak. Azért is, amit irtam, így megy hogy hónapokig nem foglalkozol vele, Aztán megint, Aztán jössz egy bikinis egyuttalvos első randival, árra utal, hogy nem kellettem, de most meguntad magad vagy egy nőt és még akarsz d.gni.
2019. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert ne hívj wellness randira olyan not, akivel meg csak ismerkedsz.

Joggal hihető azt, hogy meg akarod vásárolni a dugást.


Másrészt ebben az esetben az eddigi hanyagolas is lehet.

2019. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért első randira wellness hétvége kicsit túlzás. Én a helyében tuti arra gondollnék, hogy csak megfektetni akar, hiszen 1 évig rá sem hederítettél.

Bizony, addig kellett volna ütni a vasat, amíg forró. Már lehet kiábrándult belőled, vagy felbukkant valaki más az életében.

2019. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kell neked akkor állj elé, és hívd el normálisan egy kávéra és bocsánatot is kérhetsz tőle, amiért bántóan viselkedtél vele. Hiszen te is éppolyan bunkó voltál vele.
2019. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!