Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél pontosan mit takar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél pontosan mit takar az, hogy egy szűz férfit tanítani kell és miért kell attól rettegni, hogy esetleg lelépnék?

Figyelt kérdés

Sokszor azt hallom a nőktől, hogy milyen aljasak a pasik, mert csak dugni akarnak és tárgyként tekintenek a nőkre. Ha pedig esetleg valakinek nincs szerencséje kölcsönös párkapcsolatot szerezni, mivel nem éri be bárkivel, igényes akkor megkapja azt, hogy tanítani kell ehhez nincs kedve, és fél hogy elhagyja.

Pontosan mit kell ezen tanítani? Akit nem zártak el a civilizációtól, azért lehet valami fogalma arról, hogy a párkapcsolat nem egy kvantum fizika. Miért kell attól félni, hogy elhagy? Én nagyon örülnék annak, ha végre találnék egy szerető társat, akit mindenhogy vonzónak tartanék, nem csak azért lennék vele együtt, mert be kellett érnem valakivel. Hülye lennék elhagyni. Ha szeretek valakit, akkor miért hagynám el?


2018. febr. 15. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Pontosan azt, hogy újra és újra felteszed ugyanazt a kérdést, és 1357568 válasz után se fogod fel a lényeget.

Nem tudsz semmit, de már túl öreg vagy, hogy tanulj valami újat.

2018. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Csak egy kifogás, amivel megmagyarázzák maguknak IS, hogy miért a számukra ösztönösen vonzó, őket tárgynak tekintő, csak megdugni akaró helyi menő csávóra buknak, és hogy ők ártatlanok, a férfiak csak "dugni akarnak".
2018. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Talán arra gondolnak, hogy az első kapcsolatok ritkán tartanak örökké, és miután rászánták az időt, az energiát, a pasi benyögi ugyanazt, amit korábban a 10-en 20-on évesek, hogy "ki szeretném élni magam" és lelépnek.
2018. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hans Pötterman ***** válasza:
59%

"Nem tudsz semmit, de már túl öreg vagy, hogy tanulj valami újat."


Ilyet azért egy kicsit erős kijelenteni....

2018. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
2-es, amit írsz az nem kifejezetten csak a helyi menő csávókra jellemző.Jóval több nem helyi menő csávóval próbálkoztam, és az eredmény ua.volt.
2018. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Legyen szerencséd...de az okfejtésed inkább üres frázisokra épül, mint tapasztalatokra...de nem baj ez, majd az is jön mellé előbb- utóbb. Az élet nem fekete-fehér.
2018. febr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

4# Összefüggésében kell érteni. Ezzel az erővel egy szót is kiemelhettél volna.


Csupán csak unom már, hogy ugyanaz a 4-5 ember írja ki a kérdések 70%-át, ugyanazt újra és újra, és nem is érdeklik a válaszok.

Holnap vagy holnapután újra ki fogja írni, egészen addig, amíg végre a világ összes nője megérti, hogy ő micsoda főnyeremény szűz létére, és tessék kötelezően esélyt adni!


Ti nem unjátok még?

2018. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Először is ez a 2. kérdésem ebben a témában azt azért nem emelem ki, mert bunkó, személyeskedő válaszokat kaptam.

Másodszor, ha nem tetszenek ezek a kérdések minek olvasod? Gondolom senki nem kényszerít rá erre.

Harmadrészt nem tartom magam főnyereménynek, sőt van hova még fejlődnöm, de nem szeretem az általánosításokat, előítéleteket, megbélyegzéseket.

2018. febr. 15. 08:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán ettől tartanak, hogy majd "ki akarom élni magam" alapon megcsalják vagy otthagyják őket, esetleg hogy rossz lesz a szex, mert a szűz férfi biztos gyorsan elsül és nem tudja kielégíteni sem a nőt. Vagy hogy úgyis "bénázni" fog kapcsolat terén, vagyis nem lehet vele tervezni, konfliktusokat megbeszélni, vagy akár megjelenni (én ilyen panaszokat már hallottam, hogy "én vagyok az első barátnője, és úgy kell megkérni külön, hogy borotválkozzon, nyírja le az orrszőrét, mert amíg nem volt barátnője, nem volt erre igénye").

Divatos szóval élve "a nő nő akar lenni a férfi mellett", azaz elvárja, hogy a férfi irányító, határozott jellem legyen, és tudja a kapcsolatot is navigálni. Ezt pedig úgy gondolják, hogy jobban megkapják attól, akinek már voltak kapcsolatai, van tapasztalata egy hosszabb kapcsolatban, együttélésben.

2018. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég hamar bele lehet amúgy tanulni. Tudom, mert olyan férfival vagyok, akinek én vettem el a szüzességét. Ezzel így nem gond.


Attól viszont én is féltem az elején (ma már nyilván nem), hogy csak arra kellek neki, hogy valaki elvegye neki, és utána elhagyjon. Ezenkívül a szüzeknél sokszor van az, hogy akarnak tapasztalni, kíváncsiak, hogy milyen mással. Nálam ez szerencsére nem jött be, de azért valamilyen szinten ez a félelem is érthető.


22/N

2018. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!