Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem merik egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merik egymásnak elmondani a párok a szexuális vágyaikat, igényüket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl attól félek, hogy a párom perverznek tart majd miattuk.
2019. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert a többség erről nem tanul meg kommunikálni, tabu otthon, ciki a suliban...
2019. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem semmi plusz szexuális vágyam nincs, csak elég annyi hogy szeret valaki és a szex sem annyira mérvadó, inkább az összhang és az érzelmek. Nem akarom popóba, nem verem arcra.... Én egy ilyen unalmas fickó vagyok.
2019. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Mi sem beszéltünk róla soha, ennek ellenére, testbeszédből mindent értettünk, ki mit szeretne. Azt is, ha a másik nem vevő rá. Ráerőltetni a másikra bármit is, amit ő nem szeretne, értelme nincs.
2019. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Mi szoktunk erről beszélni. Bár miután 3 szülésemet végignézte a férjem, nehéz lenne újat mondanom neki. 😄
2019. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Félelemből? Mi más miatt...
2019. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert nem lehet elmondani, hogy úgy szeretném hogy hozzámérj mint xy tette, aki született őstehetség volt a szexben, csak éppen őt nem szeretem és kiráz a hideg a személyétől.
2019. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Én elmondom, de a párom nem vevő rá, mindig elvicceli, eltereli a témát. És minden marad úgy, amiért szóltam :/
2019. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi megtudunk beszélni sokmindent.Volt amire csak rávezettük a másikat.
2019. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Csak akkor mondja meg, ha lehetőséget lát abban, hogy meg is tegyék. Ha olyasvalami, amiről nem tudom elképzelni, hogy véghez vigyük, akkor meg minek?

Ha meg elképzelhető, akkor beszélhetek róla, ami talán ahhoz vezet, hogy meg is tesszük.


Honnan tudod, hogy mindenkiben megfogalmazódott ilyen vágy és igény? Amire tudatos is? Van úgy, hogy valaki nem élvezi annyira a szexet és ha kifaggatnák, akkor sem tudná megmondani, hogy mire vágyna, mert talán nem is ismeri magát annyira szexuálisan, talán sosem gondolt arra, hogy mi az igénye.

2019. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!