Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted miért nem merik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért nem merik az emberek elmondani egymásnak, amit éreznek?

Figyelt kérdés
Tetszett egy fiú, szokás szerint. És ő rám se nézett szokás szerint. Buliban egy kicsit már ittasan (de teljesen tudatomnál, csak egy kis bort kortyolgattam) odamentem hozzá. Mondom csak egyszer nézzük már meg mi lesz a dolgok vége, ha nem csak a sarokban álmodozok és apró jeleket küldözgetek. Az este vége az lett, hogy reggel hétig együtt voltunk és gyalog hazakísért, pedig másfél órára lakom a szórakozikhelytől. Minden gondolatomat elmondtam neki, hogy helyesnek tartom és hogy szívesen megcsókolnám. Azóta napi szinten keres és már várja a következő találkozónkat. Pedig az elején arra gondoltam, hogy egy ilyen srác, mint ő, hozzám se szólna. Vajon miért van az, hogy az emberek nem mernek nyitni, mint eleinte én is? Régen is így volt?
2014. dec. 10. 14:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért, mobil autocorrect.
2014. dec. 10. 14:06
 2/10 anonim ***** válasza:
mert félnek a visszautasítástól és a gúnyolódástól...pedig aki mer az nyer...van amikor nem elsőre de megéri felvállalni...
2014. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

#2


Nem éri meg. Ha egy csaj hogy odáig vagy érte, akkor ki fog használni. Nem is kicsit.


Odamegy mikor nincs pénze és addig bájolog elhitetve hogy te is bejössz neki amíg nem adsz pénzt. Szinte még hallhatod ahogy hallótávolság határán azt moromolja "balek"

2014. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3-as nem egyből erre kell gondolni...nem mindenki a pénzre hajt...
2014. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Nem, de mior nincs rögtön ez lesz. Ott vagy, érzelmileg könnyen kijátszható állapotban akkor meg fogják tenni.

2014. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor az nagyon meglepő lenne, ha mondanám, hogy végig tudtam, hogy a srác kollégiumban lakik és még én hívtam meg 520 Ft-os piára, hogy meglepjem őt.? Tudtam, hogy jól fog esni neki, ha ezúttal egy lány "törődik" vele, szerintem ez a húzásom tetszett neki nagyon.
2014. dec. 10. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

hát én tudom, hogy a barátnőm szeret és sem anyagilag sem máshogy nem használom ki és fordítva is igaz...akkor úgy tűnik mi kivételek vagyunk, mert nem húzzuk le egymást...

2014. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


VISZONZOTT szerelmeknél nincs lehúzás.


Én arra gondolok mikor Jácintka bevallja hogy odáig van Klotildért, aki miután elhatotta rendszeresen eljátsza amit fentebb írtam. Mert tudja, hogy ki tudja használni Jácint bénaságát és érzéseit.

2014. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8:

vannak ilyenek elismerem, de nem egyből erre kell gondolni...ezt észre kell venni és kidobni a p1cs4b4 a lehúzó p1cs4k4t/k0cs0g0k3t...

2014. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert aki beszélni mer csak egy hangyányit is az érzéseiről, azt azonnal kiröhögik, kigúnyolják, hogy egy érzelgős nyálgép, de a "legjobb" esetben is nem keresik soha többé a társaságát. Nyilván az értelmesebbjei tanulnak a saját hibáikból, hogy legközelebb ne kelljen senkinek se "nyálaskodni".
2014. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!