Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e kiút, amikor mennyország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e kiút, amikor mennyországból hirtelen a pokolba kerülsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok tisztelt válaszolok! Meg szeretném veltek osztani a történetemet,ugyanis azt gondolom elsősorban,hogy muszáj kiadni magamból,és kíváncsi vagyok külső szemlélő véleményére is.Egy 19 éves fiú vagyok,és a barátnőm is 19 éves.Tavaly szeptember óta vagyunk együtt,fülig szerelmesen egymásba.Tudni kell,hogy nekem előtte sok lány volt az életemben,voltak szexuálus kapcsolataim,kalandjaim is,zülött éjszakákon,érzelmek és szerelmek nélkül.De elvetettem ezt az életet,szánalmasnak éreztem.Tavaly nyáron aztán felvettem egy akkor még ismeretlen lányt msnen,majd beszlgettünk szinte minden nap.A lány éppen akkor egy plátói szerelemben szenvedett,de előtte soha nem volt senkije,se szexuális élete,azaz velem vesztette el a szüzességét később.A sulikezdéssel mi is megismerkedtünk,ugyan nem egy iskolába jártunk,de a koleszomnál szállt fel mindig a buszra,és ott futottunk össze.Azután mindig taliztunk,majd jöttek vele az érzelmek is.Tökéletesek voltunk egymásnak,mind lelkileg,és testileg,majd később kiderült szexuálisan is.Egymás szülei imádtak mindkettőnket,de én sokkal többet voltam náluk ugyanis koleszos lévén ott votlam nála szinte minden nap.Terveztük a jövőnket,úgy alakítottuk az életünket hogy minél jobb legyen.Házasságról beszéltünk,gyerekekről,egymás szüleinek bemutatásáról.Minden tökéletes volt,egyszer sem voltunk egymással bizalmatlanok.Aztán pár napja bekövetkezett a tragédia.Aznap nem találkoztunk,és aznap éjjel azt álmodtam hogy megcsal,fel is riadtam rá.Másnap edzettem,majd érte mentem,és nálunk voltunk.Majd délután mivel haza kellett mennie vele mentem.Aludtunk egy kicsit,majd egyszer csak csörgött a lenti telefon.Ekkor bevillant az éjszaka,és odaültem a géphez és megnéztem a naplózott beszélgetéseket...Soha nem votlam bizalmatlan de úgy éreztem meg kell tenni.És amit ott találtam szörnyű volt.Aznap amikor nem mentem,úgy beszélt egy számára is ismeretlen fiúval,akivel soha nem találkozott mint egy 15 éves lány akinek szexhiánya van,és pasit akar magának.Néztem hogy előtte nem beszélt vele csak aznap.De ezt akkor,abban a pillanatban nem tudtam feldolgozni,és kitört belőlem valami,ami nem én voltam.Dühöngtem és őrjöngtem,kiabáltam vele,eltéptem a nyakláncot amit én adtam neki,majd véletlen egy üvegajtó is kitört.Utána is veszekedtünk,és nem tudtunk semmit sem megbeszélni csak sírtunk.Azt mondta nem tudja mi jött rá.A probléma aztán továbbfolytatódott,ugyanis mi másnap,majd harmadnap,és főleg a negyedik napon megbékéltünk egymással,de az ő szülei soha többet nem akarnak beengedni.Hozzáteszem eddig imádtak,mindig segítettem nekik,tisztességes és becsületes voltam,de most hallani sem akarnak róla.Mindez négy napja történt.Úgy határoztunk,hogy kitartunk egymás mellett,ugyanis minket odafent Valaki tönkre akart tenni,vagy próba elé állítani minket.Egyelőre nem találkoztunk,cask msnen,és telefonon,majd titokban,és később talán segítséget kérünk egy Istentisztelőtől,aki ki tud talán békíteni mindenkit.Imdájuk egymást most is,és nemtudunk élni egymás nélkül,rettegünk,de próbálunk erősek maradni.Szörnyű az élet úgy érzem,mivel mi voltunk a mi ismeretségkörünkben az álompár,és most tessék,a feje tetejére állt a világ.Küzdünk,hogy az együtt töltött idő,ne válljon semmissé,és küzdünk hogy újra együtt lehessünk.Elnézést hogy nagyon hosszű lett,de így kerek ez az egész,és nem írom hogy normális kommenteket várok,ugyanis aki ehhez érdemben hozzá tud szólni,annak lesz agya hozzá hogy megtegye.Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. jún. 30. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mi is az igazi kérdés? :) Azt vágom hogy te mérges lettél, megláttad msnt, ráadásul még álmodtál is vele, amit aztán ő töredelmesen bevallott...Ez már gyanún felül áll, és okot ad, jó kicsit túlzásba vitted a hisztit... De mégis miket beszélt ő azzal a valakivel? Vagy az a kérdésed hogy lehetne kibékülni az anyóssékkal? Hát erre nem tudok válaszolni, eltiltani nem tudják a lányukat 19 éves révén... Esetleg mond a barátnődnek, hogy véletlen szólja el, hogy veled van még te meg néha kísérd haza, de csak a kapuig, hogy lássák, hogy ott vagy. Olyan ez mint a reklám a marketing :) Minél többet lát valaki annál jobban kell neki. (átvitt értelemben persze) Te vagy a reklám, barátnőd meg mellé a szöveg :)

20F

2010. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem egyedülálló történet. Sajnos, mindkét nem tagjainak nagy része nem tud megelégedni azzal, amije van. Többet akar, és elfelejti, hogy kockára teszi azt, ami talán fontosabb számára, mint hinné.

Normális embernek tűnsz, sok szerencsét, ha úgy gondolod, máskor ilyesmit nem tenne meg a lány. De ezt csak is Te tudod mérlegelni magadban.

2010. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi az első gyors választ! Az msnen olyanok álltak,ami abszolute nem félreéthető,ő azzal kezdte hogy nem tudja mi jött rá,mert ugyan képen látta a fiút,de aznap amikor nem taliztunk,látta a városban,és este ráírt.Ő írt rá,holott a veszekedésnél azzal mentegetőzött,hogy a fiúnak ilyen a stílusa,és húzza őt.Nem tudtam hinni neki,és most is nagoyn nehéz.Teljes mértékben flört volt,gondolok itt olyanra hogy "dolgoznak nálunk ácsok,ugynais csinálják a tetőt és rád gondoltam",azt hogy te,azt nagy betűvel írta,és mind ilyen,a srác nem hibás,mert neki ilyen a stílusa biztos,de már ő is azt írta hogy át e menjen sexelni...de nemírt rá semmit,és utána mondta is hogy szörnyen megbánta,csak bizonyítani akarta magának hogy szép lány...elkövetett ő is egy oriási hibát,és énis.Igen a kérdés az lenne,hogy hogyan oldható ez meg?Ahogy mi elgondoltuk azt előzőleg leírtam,azaz várunk türelmesen,de az ötlet sem elhanyagolható,a tudtukra fogjuk adni hogy még mindig imádjuk egymást.Köszi
2010. jún. 30. 09:28
 4/17 anonim ***** válasza:
úúristendehosszú
2010. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi második.Amúgy most azért tudok gyorsan válaszolni is,mert melóhelyen vagyok,szóval itt gubbasztok a gépnél.Igen,mindketten elkövettük életünk talán,és biztos legnagyobb hibáját,és megtudunk egymásnak bocsátani.A baj már csak az hogy tiltva vagyunk egymástól.
2010. jún. 30. 09:29
 6/17 anonim ***** válasza:

szia.Az hogy a lány szülei már nem akarnak látni,az azért van,mert a barátnőd a veszekedés után valószínüleg elmondta a szüleinek hogy mi történt,ők megijedtek és mostmár féltik egy picit a lányukat.lehet ugy gondolják nem vagytok egymáshoz valók,meg a szokásos szülői féltség.ha szeretitek egymást,ne törődjetek velük egyenlőre.csakis egymással.nekem is volt régen egy nagy veszekedésem,nem megcsalás okán, de nálunk is tört ajtó üveg,meg nagy harc,de mi nem szoktunk ilyeneket elmondani a szüleinknek,hisz utána persze hogy ez lett volna velünk is,hogy kiutálnak a szülők.ez csak ránk tartozik.érted?nem kell annyira nagyon aggódni,majd idővel megbékélnek,a barátnőd otthon beszélhetne a szüleivel,hogy mégegy ilyen nem lesz,meghogy nagyon szeret és hogy ettől csak erősebb lett a kapcsitok.ezt egy párszor el lehet játszani a lánynak otthon és majd megenyhülnek úgyis.és nem kell majd többet bújkálnotok.

Türelem,türelem.ennyi az egész.Tartsatok ki egymás mellett,jóban rosszban.Hisz olyan szép volt a kettőtök története.

Remélem jól fogtok kijönni ebből a nagy titkos talik,meg stb. dologból! sok sikert!

21L

2010. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én még annyit hozzáfűznék, meg kéne próbálni beszélni a lány szüleivel, hátha sikerül elrendezni ezt nézeteltérést. Nem mindig válik be ugyan, de egy próbát megér szerintem, főleg hogy azt írtad eddig jó viszonyban voltál velük.
2010. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok ismét.

Ahogy első hozzászóló is írta, az eltiltás 19 éves korban nem épp aktuális. Természetes, hogy mivel a lány együtt él a szüleivel, van némi beleszólásuk lányuk életébe, de nem ilyen mértékben. Ha ő téged választ, azt nekik el kell fogadniuk, még ha nem is tetszik nekik.

És mint írtad, jóban voltál velük korábban, tehát idővel ismét el fognak valószínűleg fogadni, főleg, ha kerülöd az ilyen balhékat :)

2010. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

megint a 21L vok.

Amugy az én barátom pl.el se akarták fogadni a szüleim.elköltöztem hozzájuk.közben apám külfölkdről felhívott és azt mondta válasszak.akor 18 voltam.ők vagy a barátom.ott maradtam nála.(szüleinél)fél év múlva szinte könyörgött hogy költözzünk haza.nekem is rossz volt,hisz nagyon apás voltam,és nagyon rosszul esett h ő akarta megszabni h kivel járjak.de nem érdekelt mert én tudtam hogy együtt fogunk maradni a barátommal.most leszünk 13-án 3 éve együtt.és minden jó.elfogadták anyámék a barátom.szóval csak türelem.

Én a helyedbe még nem próbálkoznék beszélni a szülőkkel,nehogy elzavarjanak vagy valami.előbb a csaj beszéljen velük majd csak később,te, aztán pedig együtt!én isbeszéltem anyuval a barátomról.ugyan igy!

2010. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Miért nem minden pasi ilyen, mint te vagy? Ahogy ezt elmesélted....biztos imádod a lányt.
2010. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!