Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remenytelen a helyzetem, vajon van belole kiut?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok. Sosem voltam meg boldog fiuval, sot komoly kapcsolatom sem volt. :) A barataim mind parkapcsolatban elnek. Ha elhivnak valahova mindig en vagyok az akinek nincs senkije. Nagyon rossz, es mar nagyon unom is ezt! Nem tudom mit kellene tennem ez ellen, de soha tobbe nem akarok egyedul lenni. Nehez igy, mindent egyedul megoldani. Es most dobbenek ra igazan, hogy par ev es fejrhez kell mennem ... eddig meg nem is eltem. Semmit nem probaltam ki, es semmi valtozas nincs az eletemben. A napjaim szurkek es unalmasak. Gyulolok kinn lenni es benn is, ugyerzem ebbol nincs kiut. Nagyon reg ota varok egy olyan fiura aki irant csak 1 kis vonzalmat is erezzek, de nem jon senki ...

Nem tudom mit tegyek! Nem ertem miert tortenik ez velem igy! Es miert kell ennyit szenvednem ... csak azert,hogy egyszer en is elmondhassam vegre van valakim ( aki lehet nem is fogok szeretni soha). Igazabol nem is tudom, hogy tanacsot, vagy csak azert irtam ide ki mert annyira nyomja a szivemet, hogy mar a szuleimet es a barataimat sem akarom evel terhelni.

De jo lenne valami kezen foghato segitseg! :)


2011. aug. 25. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo!

Ez a valasz nem,hogy segitsegre nem jo de meg felhaborito is :) Szerintem valaki ha nem talal maganak valakit, akkor barmilyen onbizalma van teheti a szemere.

2011. aug. 25. 23:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak 20 éves vagy. Én nálad sokkal idősebb korban döntöttem úgy, hogy kimászok egy efféle helyzetből. Nem egyszerű, de meg lehet csinálni. Az első lépés, hogy tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi lehet a baj, és nagyon őszintén válaszolj rá. Saját magadnak nincs értelme hazudni. Utána gondolkodj el azon, hogy mik azok a lépések, amiket meg kellene tenned a változás érdekében. Ha azt mondanád, hogy fogalmad sincs, akkor nézd magad külső szemszögből. Gondolkodj el azon, hogy mások mit tennének hasonló helyzetben. És végül a legfontosabb, hogy lassan de biztosan, apránként haladva kezdj el lépni. Sokáig tarthat, és rengeteg kis lépésből állhat, de ne add fel, hanem örülj az apró sikereknek, előrelépéseknek. És mindig törekedj a pozitív gondolkodásra, még akkor is, ha hülyeségnek tűnik.
2011. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem kulso valtozasra nincs szuksegem. A belso valtozassal meg az a helyzet, hogy egyszeruen arra sincs erom,hogy mosolyogjak nem hogy most pozitivan tudjak hozza allni, ahoz hogy igenis talalni fogok magamnak valakit! Nagyon szeretnem ... de tul sok a csalodas. (eddig minden fiu csak atvert)
2011. aug. 25. 23:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Na, akkor itt elő is jön az első lépés. A kapcsolatfelvétellel ezek szerint nincs baj. Magával a kapcsolattal annál inkább. Tedd fel a kérdést magadnak, hogy mi volt a baj ezekkel a kapcsolatokkal. Te rontottad el? Vagy a másik fél? Rossz alakokat fogtál ki? Ha igen, akkor miért őket, és miért nem a normálisabbakat választottad? Ne itt válaszolj ezekre. Csak a saját fejedben gondolkozz ezeken. Ne csak most, hanem innentől kezdve rendszeresen. Keresd a hibát, hogy miért nem jött össze. Ha megtalálod, akkor a megoldás is ott lesz.
2011. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseged :)
2011. aug. 25. 23:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2011. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én. Én kézzel is fogható vagyok. :)

És miért nem írsz ékezetet? Ez is eléggé felháborító:D

2011. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 MolotovPunk ***** válasza:

Vágjunk bele,hát ha.

Egy 20 év fölötti srác

2011. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már mégcsak 20 éves vagy. (mondom én 15/F szintén szerethiányosan). De ilyeneken ne gondolkozz, hogy neked házasodnod kell. Inkább házasodj késön és szülj későn, mint hogy házasodj aztán elvállj és emiatt menjen tönker a gyerekeid gyerekkora.
2011. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!