Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy anyuka két kicsi gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy anyuka két kicsi gyerekkel hová tudna "menekülni"?

Figyelt kérdés
Párommal már nem tudok együtt élni, szeretnék lépni de nem tudok. Két kicsi gyerekem van, itthon vagyok velük. Bölcsi, ovi kizárva mert nem tud senki értük menni. Semmilyen segítségem nincs.
2019. jan. 25. 15:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Szülők? Melyik településen élsz?
2019. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Az ovi már kötelező, hogy hogy nem jár a gyerek? A bölcsi pedig azért van, hogy a szülő tudjon dolgozni. Nem lehetne kicsit részletesebben leírni azt, hogy mi a kérdés??
2019. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nincs segítségem! Melyik az az ovi, bölcsi ahol beveszik a gyereket hajnal fél öttől este hétig, hogy eljussak dolgozni a tőlünk 20 km-re lévő városba??? A családiból pedig albérletet fizetni nem lehet.
2019. jan. 25. 15:35
 4/25 Rockarc ***** válasza:
81%

Kenytelen lesz munkat keresni es ha kell, akkor kozvetlen melle koltozni. Nagy multiknal szokott sajat ovoda is lenni. Es eleg szerteagazo segelyrendszer van, "masok" komplett hordakat nevelnek emiatt. Kicsit jard korbe a temat, hogy milyen lehetosegeid vannak, mert 2 mondatbol a legjobb szandek ellenere sem tud senki segiteni.


42F

2019. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Családsegítőnek van olyan "szolgáltatása" hogy napköziotthon. Ha kell viszik hozzák a gyereket ovi suli, már nem tudom mennyi az ára, és házi felügyelet is van.

Amikor a férjem kórházban volt, nem tudtam szabit kivenni, én onnan kértem segítséget. Nagyon rendesek voltak. Akkori munkahelyemen 12 óráztam, reggel 6-este 6ig. Este hazamentem 7-fél 8 kb és a gyerek már otthon volt megvacsorázva megfürdetve várt, a hölgy akkor indult el tőlünk. A gyerkőc is szerette.

2019. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Családsegítő szolgálat lehet adna szociális lakást.

Gondolom olyan súlyos a probléma hogy menned kell.

Amennyiben ez így van jó hogy ezt felismerted, ne add fel.

Budapesten vagy egy nagyobb városban kéne gondolkoznod.

Mi esik hozzátok a legközelebb ami "nagyváros"?

2019. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mi vidéken élünk,egy kis faluban. Van munkahelyem csak még gyeden vagyok. Az önkormányzat nem tud segíteni, albérlet lenne havi 25 ezerért csak putri.
2019. jan. 25. 16:08
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Baby szitter sztem jó megoldás lehet.. Vagy egy nagyobb tanuló lány aki tudna hozni vinni őket a bölcsibe
2019. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy fogadjak fel valakit aki vigyázna rájuk stb. De ki a fene lenne olyan hülye, hogy hajnalban jöjjön gyereket pesztrálni?
2019. jan. 25. 16:15
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
Hirdesd meg esetleg, valakinek biztos jó lesz.
2019. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!