Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tud tenni egy ffi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tud tenni egy ffi? . Ha 12ev után teljes az elhidegüles a párja teljesen frigid sosem volt nagyon aktív. Hiába beszélek vele akkor kicsi időre változik aztán semmi.

Figyelt kérdés
Nőknél van ilyen hogy kapcsolatba vannak de nincs sex?
2018. szept. 24. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

*Nőknél van ilyen hogy kapcsolatba vannak de nincs sex?


nincs:)

2018. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
A feleségednek ezer éve van valakije.
2018. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vetted el úgy, hogy teljesen frigid. Mire számítottál? Hogy szexdémon lesz a gyűrűtől? Vagy nem érdekelt, annyira jó csaj volt? Valami oka csak van, hogy 12 éve ez nem tűnt akadálynak, és őt választottad. Ezt a valamit kell magadban felidézned.

Esetleg javíthat a helyzeten a pozitív megerősítés. Pl. ha este volt szex, akkor reggel vidáman fütyörészve te viszed a gyereket suliba, vagy elmosogatsz, vagy valami hasonló. Valami olyan viszonzás kell, ami neki fontos, esetleg már kérte is, és szebbé teszi a napját. Ha a szexet magát nem élvezi, akkor adj neki más okot, amiért megéri neki a kedvedben járni.

2018. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Aki nem eszik otthon, az jòllakik máshol.
2018. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha sose volt nagyon aktív, akkor a helyetekben sose raboltam volna egymás idejét.
2018. szept. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Újíts. Tedd izgalmassá. Udvarolj, bókolj, erezze, hogy igazán NŐ a kapcsolatban. Kuldj buja üzeneteket, dícsérd bennük a kebleit. Pl.: "jó reggelt drágám, elnéztelek tegnap, ahogy kijöttél a zuhanyból, olyan gyönyörűek voltak a melleid, szörnyen megkívántalak!"
2018. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Ja.. Mer' aki téged nem kíván, az frigid.
2018. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Csak arra koncentrálj, hogy veled nem szexel,eszedbe jusson kideríteni,hogy őt mi bánthatja , miért van ìgy,inkább csald szerte-szét,aztán még magadat sajnáltasd és te legyél az áldozat.
2018. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Tegnap irtam ki emiatt egy kérdést,nem kívánom a szexet,bár sose voltam ilyen most valami miatt nem megy.Annak a pár idiótának mondanám aki azt írta van valakije,hogy egy nőt nem elég megfogni tudni kell megtartani is!!!! Majmok! Nekem nem a férjemmel van bajom,nincs rajta kívül más,én sem ertem mi történik velem.Mi is 12 éve vagyunk házasok,ez egy ilyen időszak,nálam valószínű az lehet a gond hogy kimerült vagyok,3 gyerek,szinte egyedül nevelem őket mert a férjem csak minden második héten van itthon.Nem tudom nálatok mi a helyzet de ne nyaggasd.Hozzám is jöhetne szex isten is,akkor sem akarnám.

35/N

2018. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Látod utso.

Ez a helyzet itt is.


Van aki azt írja hogy van neki más.

... nem lehet mert vagy a gyerekkel vannak vagy velem. Nincs úgy ideje


Én nem vagyok vonzó

.... nem vagyok egy álom pasi kocka hassal sőt van poci is.

De igényes normális vagyok.

Saját cégeben dolgozom komoly anyagi helyzetemnek köszönhetően ami kell megvan.


Nem az a ffi vagyok aki 30 ön túl egy saját autót nem tud felmutatni.

Nem a buli jár a fejemben.

2018. szept. 24. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!