Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretném elérni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném elérni hogy a barátnőm kaparjon, ne mindig csak én. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos azt vettem észre hogy a kapcsolatunkban én vagyok az aki állandóan kedveskedik viszont a barátnőm eléggé lightosan. Rá vagyok feszülve lehet a kapcsolatra, de szeretném hogy már ő is kaparjon. Van valami megoldás? Hogyan tudnám elérni hogy nagyon odáig legyen értem? Néha írja hogy szeret meg hiányzok de ennyi. Nem viszi túlzásba és mindig én vagyok a nyakán,ő nem. Valami megoldás?
2019. jan. 28. 06:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Egy időre hagyd abba ez amit csibalsz. Kicsit legyél rideg, elérhetetlen

Hidd el utána menni fog hogy ő “kaparjon”

2019. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Így van. Elérhetetlennek kell tűnni. Kicsit legyél távolságtartó , de ne túl rideg , tálald meg az arany közép utat , ami feltűnik neki! 😁 L
2019. jan. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 peca1000 ***** válasza:
94%

Megfojtod ezt a lány.


Miért kell, hogy odáig legyen érted? Mi vagy te? Egy Isten?


Beteges dolog ilyet elvárni a másiktól.


Bőven elég az ő reakciója, teljesen normális.


Vedd vissza magad annyira, mint a barátnőd.

2019. jan. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Ezt nem lehet jatszmazassal kikényszeríteni.
2019. jan. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen,hogy megbeszéled vele.Taktikázás csak időlegesen oldja meg.
2019. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Ahogy írták, úgy, hogy kicsit eltávolodsz tőle. A nők nem szeretik a megbízható, kiszámítható férfiakat, az nekik unalmas. Soha ne legyen biztos abban, hogy szereted, akkor meg fog maradni melletted.
2019. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

A kicsit eltávolodós játszma hátránya, hogy gyakran úgy is maradnak.


Esetleg akkor jön rá a másik, hogy már régen eltávolodtak, ezért nem hajt.



Le kell ülni és beszélni a dolgokról, nem jatszmazni egy esetleg már halott kapcsolatban, főleg nem játszmázni egy olyanban, ahol szeret a másik, csak eltérő a szeretet nyelvük

2019. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is kommunikálj inkább
2019. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Eltávolodsz,ő mégjobban eltávodik,mert azt hiszi már nem szereted,hisz magadhoz képest változik a viselkedésed.Lehet csak ilyen típus,aki nem a nagy érzelemnyilvánításról híres.Ezért kell megbeszélni szerintem.(5)
2019. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem olvastam a hsz.-at, de én, 34 éves, felnőtt nőként azt tudom tanàcsolni, hogy gyere ki az oviból B+!!!

Gyerekes nagyon a nyivàkolàsod!


Mi 4 éve együtt élünk, nem minden màsodik szava az, hogy szeretlek.

De!!!ahogy bànik velem, ahogy szereti a lànyom (nem közös) az felér minden szóval!

Javaslom neked is, hogy a tetteket figyeld, ne a szavakat.

2019. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!