Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretném elérni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném elérni hogy a barátnőm kaparjon, ne mindig csak én. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos azt vettem észre hogy a kapcsolatunkban én vagyok az aki állandóan kedveskedik viszont a barátnőm eléggé lightosan. Rá vagyok feszülve lehet a kapcsolatra, de szeretném hogy már ő is kaparjon. Van valami megoldás? Hogyan tudnám elérni hogy nagyon odáig legyen értem? Néha írja hogy szeret meg hiányzok de ennyi. Nem viszi túlzásba és mindig én vagyok a nyakán,ő nem. Valami megoldás?
2019. jan. 28. 06:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ne lihegj állandóan a nyakán, így csak azt éred el hogy megun téged. Nem kell állandóan kedveskedni és ugrálni neki. Próbáld egy kicsit lazábban venni a dolgokat. Ezt mondjuk úgy lehet elérni, ha a csaj helyett elkezdesz más dolgokra is koncentrálni, mondjuk arra, hogy mit is szeretnél igazán csinálni az életben. Egy céltudtaos férfi mindig szívdöglesztő.
2019. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Ahhoz venni kéne számára sorsjegyet.
2019. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Az eltávolodás működik,de nem úgy ahogy leírták. Nem kell attól hidegen,elutasítóan viselkedned mert akkor csak rosszabbat teszel.

Egy párkapcsolati coach mondta ezt,de nő esetében,de gondolom nálad is működhet. Ahogy írták is,nagyon nyomulsz,nagyon erőlködsz. Mikor látod hogy hátrál,akkor még erősebben próbálkozol,pedig pont hogy visszább kéne lépned. Így azt érzi hogy bármit csinál te kaparsz,magától értetődőnek vesz. Lépj kicsit visszább. Nem kell az elérhetetlent játszanod,maradj továbbra is kedves és szeretetteljes,de ne legyél mindig kéznél ha le akar akasztani a szögről. Foglald el magad,menj el bulizni nélküle,érzed jól magad,építsd magadat. Ettől automatikusan vonzóbb leszel a számámra,és ha eltávolodsz,hagysz neki időt és tered,hogy hiányozz. Ha folyton a nyakában vagy és tudja hogy kaparsz,akkor nem fogsz neki hiányozni,mert úgyis ott vagy ha kellesz.

2019. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha azt akarod, hogy valaki "kaparjon" érted, vegyél egy kutyát.
2019. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem pàrkapcsolat ez, hanem óvoda. Manipulàcióval, jàtszmàzàssal nem lehet elérni hogy jobban szeressen, ràadàsul ha most elkezded megjàtszani az elérhetetlent, egy majom is àtlàtna rajta hogy csak miatta vergődsz.

Lehet hogy ő ilyen jégcsap típus. Ezt vagy elfogadod vagy keresel hozzàd jobban illő pàrt.

Èn sem csípem az ilyet, ezért nagyon gyorsan ott is hagytam azt akin észrevettem, hogy ilyen. Nem voltunk egymàshoz valók és ennyi. Megesik. Most màr 9. éve olyan pàrom van akivel ezen a téren is passzolunk egymàshoz.:)

Ajànlom neked is a cselekvést ha nem akarsz ezen nyűglődni folyton. Az ember alap természete soha nem vàltozik. De majd ràjössz...

2019. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!