Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom még nem akar gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom még nem akar gyereket, de én már igen. Később ez változhat? 28/N

Figyelt kérdés
Igaz, párommal még csak lassan fél éve vagyunk együtt. Szóba került a gyerektéma is a nem túl távoli jövőben. Én azt mondtam, hogy maximum 31-32 évesen szeretném elkezdeni a családalapítást. Viszont a párom tegnap kifejtette aggodalmát, hogy lehet hogy addigra még akkorra sem fogja érezni eléggé érettnek magát az apaságra és emiatt majd nem tudunk megegyezni. Ő 1 évvel fiatalabb nálam szóval ha én 31 leszek ő 30. Lehet hogy ebből nem lesz semmi? Kezdjek aggódni mert lehet később se fog változni a véleménye? Én most azt érzem hogy végre normális kapcsolatban vagyok de nem szeretném a gyerekvállalást se túl sokáig húzni mert lehet hogy később nehezebb lesz teherbe esnem.
2019. jan. 28. 08:46
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
70%
Fél év és már gyerektéma? :) szerintem simán megijesztetted őt. Oké, hogy te úgy érzed krtyeg az a bizonyos biológiai órád, de a pasik erről máshogy gondolkoznak.....Ha szereted a párod és oké minden, most jegeld még ezt a témát.....
2019. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
72%

Te se vagy megérve egy gyerekvállalásra, különben nem mondanál ilyen b..romságot, hogy fél év ismertség után már vállalnál gyereket!

Ez az ismertség még semmi! Majd, ha 2-3 évet együtt éltetek, na akkor jöhet szóba ez a téma.


Mondtam, hogy szeretne, de később. Te se kapkodd el, mert csak a gyerek fogja meginni a levét a felelőtlen szülők miatt.

2019. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
10%
Biológia szempontból nőnél a 31-32 éves kor is eléggé rizikós már terhesség szempontjából... Szóval most kellene elkezdeni a "tervet", mert sosem tudhatod, hogy te 30+-on teherbe tudsz esni-e. Ha viszont a srác 3 év múlva sem lát gyereket a képben, akkor felesleges az egész.
2019. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
10%
jav: mondta...
2019. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem rohadtul gondolkozz el rajta, a mindennapokban mennyire élsz egy (leendő) anyához méltó életet. Ha ilyen modern feminista szellemben élsz, ahol a bulikázás, a fesztiválok meg úgy önmagad fontosabbak minden másnál, az otthonod rendben tartásánál, ha a házimunkát patikamérlegen méred, akkor ne csodálkozz, hogy nem akarnak tőled gyereket. Én hátráltam ki ugyanebben a korban ugyanezért egy több éves kapcsolatból, mert a legutolsó amit akartam, hogy nekem attól a csajtól gyerekem legyen.
2019. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Na akkor tisztázzuk a helyzetet. Bulizni, fesztiválozni nem járok, de tény hogy friss még ez a kapcsolat és nem szabad erőltetni semmit. De azért szeretném ha idővel látnék esélyt arra hogy egyszer családunk legyen, mert egyre több helyről hallom hogy nem lehet gyereke meg lombikra jár. Csak aggódom egy kicsit és ennyi.
2019. jan. 28. 09:16
 7/49 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg felejtős, 31 évesen majd lesz más ami miatt még ne, aztán megint, és így tovább, végül kifutsz az időből, ő meg majd összejön mással, mert őt nem érdekli, hogy lemarad erről, pár évig jó volt veled. Úristen, megszámlálni se tudom, hány ilyet láttam.


Aztán ebből lesznek az irtó rapid pár hónapos kapcsolatokból született "mostmár egy percet nem várok" jellegű babák, ahol az anyát az se érdekli, hogy nincs apa.


Oké, nem azonnal fél évre szeretnél egy babát, de a "majdleszvalahogynál" egy tudatosan tervező férfi legyen már képes többet mondani. Ellenkező esetben nem egymást keresitek.


Biztos szomorú meg minden, de a biológiádat nem érdekli, hogy ő egyébként remek ember.

2019. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is kuka. Nagyon jól tetted, hogy az elején tisztaztad a gyerektémát. Sőt még sokat is vártál, én az első három randi során már felhoztam régebben, így nem raboljuk egymás idejét. 28 éves vagy, ne tökölj, ha gyereket akarsz. Egy férfi tudja, hogy akar gyereket vagy sem, ha nem akar, akkor jön ez a sunnyogas amit ő csinál.
2019. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is fontos

Tudnia kell, hogy akar-r gyereket majd, vagy nem. Persze rájöhet 2-3 év múlva, hogy igen, de szerintem nem feltétlenül kell erre alapozni. Beszéld át vele még egyszer.

2019. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
22%
Egy fêrfi fél év után NEM tudja hogy akar-e gyereket, el vagytok, de nagyon tévedve. Mi másfél éve voltunk együtt, mikor űgy rá mertem kérdezni, hogy így családalapítás van e a tervek közt? De így se vágta rá 5 mp-en bgelül, hogy persze. Csak késöbb, mikor újra beszédtéma lett. ( akkor viszont bele is vágtunk legott :D)
2019. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!