Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 25 évesen úgy gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 évesen úgy gondolja, hogy soha nem akar megnősülni, mert a házasság csak egy papír, idővel változhat a véleménye?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 20:54
1 2
 1/12 Holdtündér ***** válasza:
55%

Nem valószínű.

Én gyerekkorom óta tudom, hogy nem akarok férjhez menni és eddig még nem változott.

Az tényleg csak egy papírdarab, semmire nem való.

2010. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2010. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én 22 éves koromig úgy voltam, hogy soha senkihez nem mennék férjhez, még hozzá sem...Pedig Ő a mindenem!!!Viszont már úgy látom, hogy az a papír még inkább megerősít egy kapcsolatot,pont azért,mert senki nem venne el bárkit!Meg jó érzés lehet,hogy ha 50 évesen úgy mutat be valakinek,hogy a feleségem,nem pedig úgy,hogy a barátnőm...Arról nem is beszélve,hogy egy kapcsolatból egyik pillanatról a másikra is kiléphet egy ember...A házasságot elöször próbálják megmenteni,mert macerás a válás!
2010. szept. 15. 21:02
 4/12 Holdtündér ***** válasza:
28%

50 évesen már inkább a párom szót használják ha nincsenek összeházasodva.

Egy 15-20 éves kapcsolatban is születnek gyerekek, azt is próbálják megmenteni, ha másért nem is, a gyerekekért. Persze, így nem jár macerával (ügyvéd, bíróság...)

2010. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

az én nagybátyám 10 évekig volt egy nővel, ő meg gyereket nem akart a nő nem is erőltette

erre, félrelépett, összejött egy dagadékkal, aki erőszakosan szült neki egy gyereket

és jé, azóta BOLDOG családapa

a férfiakat néha nevelni kell tűzzel vassal, hogy rájöjjenek, hogy ez jó :)

2010. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A házasság ellen nem vagyok, csak az esküvő ellen. Nagy felhajtás, repkednek a százezrek vagy milliók, aztán általában 3-5 év mulva meg válás. Megérte a nagy rongyrázás? Nem. Össze lehet házasodni szűk családi körben is.


Szerintem változhat a véleménye, mert tényleg csak egy darab papír, de akkor meg miért ne? A felesleges drága esküvő meg elmaradhat.

2010. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem milliókról beszélek,hanem magáról az intézményéről...Amúgy hiába voltam már meg, apám simán lelépett, nem voltak házasok...
2010. szept. 15. 21:22
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
"a házasság csak egy papír" szlogen mögött az áll: jobb szeretnék mindenféle jogi hercehurca nélkül továbbállni ha majd éppen úgy tartja kedvem
2010. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez a baj,hogy én is így érzem...Még nem kész rá...De vajon egyszer meggondolja magát?Mert elmondása szerint velem képzeli az életét, közös lakás, gyerekek...
2010. szept. 15. 21:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy később elképzelhetőnek tartja-e. De egyébként ha közös jövőt tervez veled (gyerekek, lakás), akkor elképzelhető, hogy változik a véleménye. Vagy ha nem is változik, lehet, hogy mégis úgy dönt, hogy házasodjatok össze.


Van férfi ismerősöm, aki megismerkedett egy vele hasonló korú nővel úgy 33 éves korában. Eleinte nem terveztek házasságot, de aztán nagyon belelendültek a dolgokba, és amikor látták, hogy könnyebben tudnak lakást venni, ha házastársakként teszik, akkor úgy határoztak, hogy egybekelnek. Ma már kb. 7 éve házasok...

2010. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!