Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt a dolog hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt a dolog hogy nem akarja hogy én is találkoztak a barátaival?

Figyelt kérdés
A párommal az esküvőt tervezgetjük. Egy időben ő Budapesten élt. Szóbakerült hogy az ottani barátait is meghívná, én persze helyeseltem, örültem az ötletnek, mondtam is neki hogy már egy éve hogy utoljára találkoztak, itt lenne az ideje újra összefutniuk, mikor a közeljövőben megyünk pestre. Ő nagyon örült a helyzetnek majd kitalálta hogy akkor vigyünk fel még valakit, akivel én addig elmegyek várost nézni vagy amit akarok. Mondtam hogy rendben, de be se mutatsz nekik? Erre ő, hogy nem úgy szoktak találkozni hogy bárki viszi a csaját, így maximum megismerem őket az esküvőnkön majd. Teljesen kiakadtam. Kérdeztem, hogy akkor miért kellek én pestre, máshol is el tudom ütni az időm, nem kell engem terelgetni. Erre mondta hogy hogy jönne haza a sörözésből ha én nem megyek fel hogy hazahozzam.... Tényleg nem érdemlem meg hogy megismerjem azokat az embereket akiket az esküvőn látni fogok és akik elvileg fontos emberek a párom életében?
2019. jan. 29. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A parod kanbulit szeretne, meg valahogy haza is jutni a kanbuli utan. Ennyirol van itt szo.
2019. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan bánt. Ez több, mint furcsa a párod részéről, hogy esküvő előtt, a meghívott barátainak nem akar bemutatni. És ez az egész, hogy ha már ott vagy, akkor is lépj le.
2019. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rockarc ***** válasza:
80%

Alternativ legenybucsuztato? Lehet a tobbieknek igy jelentette be, ki tudja lesz-e meg addig talalkozo koztuk.


42F

2019. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Állítólag ők mindig így szoktak találkozni, szigorúan nők nélkül. Én sem azt gondoltam, hogy egész este lógok a nyakukon de ha már ott vagyok, mert haza kell szállítmányoznom, azért csak csak bemutathatna, megihatnék a társaságukban egy kávét, vagy a franc tudja... Én minden számomra fontos embernek bemutattam már őt. Megértem, hogy ennyi idő után még nem volt alkalmam őket megismerni, de mikor itt lenne a lehetőség akkor az van mondva, hogy addig talaljam majd fel magam?! Mondtam neki oldja meg busszal vonattal telekocsival vagy ahogy akarja, én ebből így nem kérek. Persze most én vagyok a hisztis tyúk.
2019. jan. 29. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jogos a párod kérése. Egy, lazán akar velük lenni, mint rég. Kettő, megbeszéli velük, a Budapesti életéből, mi az amit nem kéne neked elmondani.
2019. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hm, ez csúcs. Hát ez is egy vélemény és valószínű a valóság. Köszi. Nem érdekel a múltja, eleget lovagolt az enyémen, elég hibát vélt felfedezni a korábbi párkapcsolataimban. Az övé engem nem izgat. Talán jobb is. Sose gondoltam volna erre, de valójában véve igazad van. Nyilván alapból olyan témák jönnek elő ilyenkor hogy jobb ha az aktuális nő nincs jelen.
2019. jan. 29. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
A pasik ilyenek. Emiatt nincs jogod haragudni. Ő meg oldja meg a hazautat. Bár van egy olyan érzésem hogy neked az sem tetszene most már.
2019. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz sajnos. Nekem is elég szarul esne, kanbuli ide vagy oda. Eleve az is fura, hogy eddig még nem volt alkalmatok megismerni egymást, de pláne, ha most itt lenne a lehetőség, és mégsem szeretne a párod bemutatni nekik.

Simán megoldhatnátok úgyis, hogy ezúttal mindenki viszi a párját a találkára (mármint a párod barátai), feltételezem az esküvőtökre sem a párjuk nélkül mennének a párod barátai.

2019. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ket kompromisszumos opciot ajanlottal, o egyet es nem enged. Igazabol el se hiszem h tenyleg elhangzott a szajabol, h neked kene az elazott testet hazafuvarozni...
2019. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jogosan bánt a dolog. Micsoda egy tuskó akarja hogy taxisofőrt játsszon élete szerelme amíg ő kanmurit csap. Nagyon gáz hogy nem akarja hogy találkozz a haverjaival... micsoda hülye kifogás már hogy "mindig barátnő nélkül" találkoznak? Ha belegondolsz akkor eddig még egyikőjük se találkozott a másik barátnőjével/párjával/feleségével? Ez nevetséges. Mintha valami nőmentes szövetség lenne vagy mi... Dehogy vagy hisztis. A pasid gáz, de nagyon!
2019. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!