Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik évek...

Vannak itt olyanok, akik évek óta együtt vannak és a szüleik még nem találkoztak? Neked és a szüleidnek mennyire fontos dolog ez? Bármely korosztály válaszára kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom 28 én 25 éves. 7 Éve vagyunk együtt, 5 éve együtt élünk. Mindketten találkoztunk a másik szüleivel, de a szülők még nem.

Majd fognak az esküvőn és annyi. Annyira nem szorgalmazzuk se mi, se ők. Teljesen más a két család mentalitása, helyzete, körülményei, életstílusa, minden.

Nincs ebből probléma. Mondjuk annyiból szerencsénk van, hogy a szülők az ország két végén élnek, mi meg valahol közöttük :)

2015. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Már nem vagyunk együtt, de az előző párommal, 3 évig voltunk együtt, a szüleink sosem találkoztak. Sajnos nálunk is ég és föld volt a két család és nekem a szüleim ki is jelentették, hogy nem szeretnék ezt a dolgot erőltetni, ha nem muszáj. Az ő szülei szerettek volna találkozni az enyémekkel, de így igyekeztünk, kerülni ezt a témát. Nekem rosszul esett, ahogy a szüleim hozzáálltak a dologhoz, de nem akartam a párom szüleit kényelmetlen helyzetbe hozni ezzel. Aztán végül szakítottunk.
2015. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mivel már rég házasok vagyunk, és gyerekeink is vannak, a szüleink természetesen ismerik egymást, de az eljegyzésünkön ismerkedtek meg, akkor 3 éve voltunk együtt.
2015. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Mi 9 éve vagyunk együtt és kb 5 év után találkoztak "hivatalosan". Mivel anyukám kereskedelemben dolgozik, ezért többször is összefutottak, tudták, hogy ki a másik, és jó volt a viszony a "nagy" találkozás előtt is. Mindig is kedvelték egymást, már az előtt is ismerték egymást, hogy mi összejöttünk. Nem volt fontos a nagy összeismertetés, de talán pont azért, mert már máshonnan valamennyire tudták, hogy ki a másik.


Ha a ti szüleitek egyáltalán nem ismerik egymást és komolyak a szándékaitok, ráadásul évek óta együtt vagytok, akkor azért egy laza ebéd keretében csak le kellene ülni a szülőkkel.

2015. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

A szüleink (pontosabban a két anyuka; az egyik apa már nem él, a másik ágyhoz kötött) 9 év után az esküvőnkön találkoztak először és azóta is csak akkor.

30 és 31 évesek voltunk akkor. Mindezt úgy, hogy egy városban élünk mindannyian. Egyszerűen nincs igény rá. Nagyon különböznek, felesleges feszültség lenne.

2015. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk fontos volt. Kb. 1 év után találkoztak először a szüleink. Majdnem 1000 km a távolság, de ha jönnek látogatóba, mindig megyünk a férjem családjához is, mindig külön meghívják őket is :) Szóval szerencsére nagyon jó a viszony.
2015. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
54%
Én két éve élek együtt a párommal, 15 év a korkülönbség közöttünk. A szüleim nemhogy az ő édesanyjával nem találkoztak még, de a párommal sem...szóval nálunk ez a helyzet, de igyekszünk túllendülni ezen, mivel a szüleim ilyen földhöz kötöttek sajnos, de lehet, hogy így jobb is.
2015. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vorarlberna ***** válasza:
81%
A páromat anyja kidobta (sokadjára) én meg elmentem az összes cuccáé és összeköltöztünk, ennek már vagy 5 éve. Akkor találkozott először az apámaz anyjával,meg öcsém a hugával. A szüleimnek is fontos volt ez a nap,mert megértették, hogy miért nem erőltettük a találkozást. Kiegészítés, az apja 6 éve hunyt el, akkor már 2 éve együtt voltunk.
2015. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!